kodel uz ikelima i gedos arba i garbes stulpus reikia meketi?

kodel uz ikelima i gedos arba i garbes stulpus reikia meketi?

kodel uz ikelima i gedos arba i garbes stulpus reikia moketi? Ir dar noriu paklaust, kokios galimybes suteiktos bangieciui, turinciam tam tikra perlu skaiciu?

Jei nereiktu moket ant garbes pakylos jau butu kokie 15752 bangieciu o ant gedos stulpo kokie 25671 bangieciai Cha cha argi cia butu tvarka? kas iš to gedos ir garbes pakylos butu? bevertis shlamshtas…

nemokamas suris buna tik pelekautuoseLiežuvisLiežuvisLiežuvis

teisingaiCha cha o beje kiek reikia uz tai moketApakęs

Gerai

Na jo… Jus visi teisus! O beto, kiek reikia moket ir kur tie pinigai eina?! Ir atsakykite man i antra klausimuka!!! Aciu! Šypsena

Skambučio kaina kaip į Bitės tinklą (po 24 val iki 6 ryto Bitės vartotojams turėtų būti 5 centai Gerai)

Pinigai turėtų eiti Bitei, o kam gi daugiau Aš nekaltas
Turbūt jie ne eina o bėgte bėga o gal ir byra Cha chaCha chaCha cha

Arba - Nemokama suri gauna antra pele Mirkt

Ats.: atsakymas yra DUK + apie tai sneketa simtus kartuMirkt
Tam tikros lengvatos arba nuolaidos ateityje bus duodamos uz tuos perlus, ir pagal tuos pacius perlus nustatomas tavo statusas BangojeLiežuvis dar klausimu?

Na taip, as jau buvau nuejusi i D.U.K, bet ten i mano klausima nebuvo atsakymo (arba as jo nesupratau… Aš nekaltas)! Ten parasyta:“nuolaidos”. Tai butent kokios!? Vat. Gal galima atsakyti issamiai!!! Aciu!

PrasomLiežuvis
Kokios, dar niekas nezino, nes tai tik ateities Bangos planaiMirkt
tex apsisarvuoti kantrybe ir lauktiMirkt

O galima ish telekomo pakelti i garbes pakyla, jei taip tai kiek tas kainuotu???

kazkur jau buvo tox klausimas. is telekomo galima pakelt ant gedos stulpo, ir kainuoja kaip skambinant is telekomo i bites tinkla Mirkt

kokis galimybes suteiktos bangieciui turinciam tam tikra perlu skaiciu? Nekaltas…o kokiu tau galimybiu reikia?

Jokių galimybių nėra ir nebus. Bitė užmiršo, kad egzistuoja banga ir nieko čia nebedaro - laukia kol atsiras rimti konkurentai, kurie išvilios vartotojus.

Jei niekas neužkelia ant garbės pakylo, tai tada reikia užsikelti pačiam Taip

bitei reikia kažkaip daryt pinigus

nu jau koki bruozai israiskingi,grazus berniukas…