Kodel tevai jums dave toki varda? ar domejotes?

nesidomejau… nes ir dometis nereikia… tai akiwaizdu…

tipo kazkas tokio kad senelio garbei… Nekaltas

maniski, tai is filmo paeme Šypsena

todel kad mano tevo vardas Vidmantas, tai todel man ir dave Vidmante, todel as ir panasi i teva Laimingas

Mama turėjo tokią pažįstamą, vardu Gintarė, ir jai labai patiko šis vardas. Todėl kai gimiau aš, išrinko tokį vardą. ;>

Nu buwom mes dvynukes. Ir reikejo abiem vardus. Tai norejo pavadint Rasa ir Ruta, Egle ir Ieva. Ir t.t. Galiausiai sugalvojo ne tokius panashius. O kodel butent as tuo vardu nezhinau. Juk galejo mane sumaishyt Cha cha.

toks jiems atrodo tinkamas ir vsio Cha cha

niu gi mano mama kaip buvusi mokytoja, tai laukdamasi manes turejo labai grazia ir gera mokine Indre… niu tai ir mania taip pavadino… Nekaltasdar galejau Digna buti, bet cia jau mociute sugalvojo, o kadangi jos nlb sutaria, tai specialiai tokio vardo negavau Cha cha

nes gražus buvo Nekaltas

Mociute sugalvojo, tevai pritare ŠypsenaKiek pamenu is pasakojimu, tuo metu rode filma apie kazkoki kuniga ir ten kazkokia mergaite grazi ant zirgo jodinejo, ar kaip ten Juokiasi Nu nepamenu Girtas bet is filmo paime Šypsena

pasiule kazhkas ir patiko;]

niu as tai kazkada pasidomejau Šypsenapasirodo tevai sugalvojo man varda(nesakysiu koki,nes galbut cia yra tokiu zmoguciu su tokiu vardu Nekaltas)bet senele ji isgirdus,iskart papriestaravo,kad man duotu toki varda,nes kazkur liktais karve buvus tokiu vardu,o ir siaip jis nepatiko.tad senele pasiule kita zymiai retesni varda,o tevai jam pritare(nieko kito neliko Cha cha).tei wa.taip as isvengiau,gan dazno vardo Šypsena

Nieko neišmastė tai pavadino tėvo vardu… Cha cha

nes kai mane atnese gandras ant lapelio buvo parasyta Mariukas

niu kiek zinau tai mamos drauges dukros vardas buvo simona ir ta mergyte buvo labai grazi taj ir man tokia varda dave Niam niam Drovus Taip

nes jis jiems buwo labaj grazus…taj ir dawe… =)

nu del to, kad kaj manes lauke vazhiavo y bulgarija su tokia Marija, kuri jiems buvo lb miela ir gera, todel ir mane taip pavadino Cha cha

kazkokios moters is teliko buvo toks vardas tai ir man dave Nežinau Baisu Pavargęs

Tetis man varda sugalvojo dar per jo ir mano mamos vestuves. Nes tada skambejo viena Rondo daina… Rodos jos pavadinimas “Egle mano sese”(Nors gal ir ne toks, na bet ten yra tokie zodziai)… Nu o kai po kiek laiko mama pradejo lauktis, tetis iskart pasake, kad bus mergaite-Egle… Na kaip tetis pasake, taip ir buvo… Geras su manuoju lygiai taipat buvo gal jie kartais tose vestuvese kartu buvo Cha cha Cha cha Cha cha

nes tetis pasake ir viskas;DD