Kodel tevai jums dave toki varda? ar domejotes?

Mano tevai trauke burtus… Šypsena Laimingas

Varda man pasiule mociute(amzina atelsy) ir tevai sutiko. Labai esu tuo nepatenkinta, nes sulaukiu daug pasaipu.Bet kazin ar isdrysciau pasikeisti varda.

mociute isrinko…ir manau turiu grazu varda Liežuvis kuris man patinka Šypsena

man dvi versijos buvo Šypsena Loreta ir Viktorija:} tapau Loreta:} ir esu is dalies tuo patenkinta:}

nes tada mano vardas buwo retas… o dabar Veee plia uzknisa, kai tox kas antras tox vardas

mano varda kriksto mama sugalvojo. Kadangi tevai negalejo apsisprest koki varda duot. tevams patiko todel taip ir pavadino Nekaltas

mano mamka norejo wardo karolina, o tetis arune. ir jie susipyko del to. kadangi mamka negalejo ejti uzregistruoti wardo nes blogaj jautesi po gimdymo. taj padare tetis, o kajp zinia tetis norejo kad wardas butu arune. taj staj as ji ir turiu. ir del to labaj dziaugiuos. ;P~ ;}}~

Man tevai toky varda dave,is oro.Kazkur isgirdo ir jiem ,prilipo’’. Dabar mano vardas,atitinka mane.

Mama su močiute svarstė kokį vardą man duoti: Karolina,Ieva,Monika.Tėtė nieko nesakė joms ir mane užregistravo Dovilės vardu.Mama siuto,bet ką jau padarysi Cha cha

mm… sake atseit vaiksciodami parke, isgirdo moteri saukiant savo dukra vardu ir jiems taip patiko tas vardas, kad nesuke galvos eme ir pavadino mane. man vyyysai jis patinka… Šypsena

Jiems mano vardas grazus buvo, tai ir dave =)

buvo du variantay…Giedre arba Gintare. Ir mama nusprende Giedre Myliu ir tuo dziaugiuos Šypsena nors buvo visokiu siulymu pwz kaip Ada Cha cha kazkoks lb jau keistas… Nekaltas

kazkaip is pat pradziu sake kad norewjo mane pawadinti kazkokia tai sandra, bet tai aciu diewui nepawadino tokiu wardu, o is kur tu wardu patrauke kazkaip nesidomejau Cha cha

mano vardas pakankamai retas… mama norejo duoti arba Beatrice arba Liucija… Tapaut Liucija ir tuom dziaugiusi, nes vardas labai fainas Cha cha

mociute pasake tewam-ir swenta…o galejo man geriau koky geresni sugalwot!! Laimingas

mhm nes nedaug zmoguciu buwo tokiu wardu koks mano Drovus

sake,kad mama isgirdo kazkur ir labai patiko…dar tuo laiku jis buvo labai retas…na ir dabar jis nera daznas…man jis irgi patinka Taip

mama mate kazkoki labai faina filma kur parindine herojes vardas buvo Juste, tai del to man ir dave toki Cha cha

Del to, kad jis labai retas! Cha cha

a man px Liežuvis