Kodel taip yra?

Kodel taip yra?

Sakykit kodel bernai varo ant tu grupiu ar atlikeju(vaikinu) kurie patinka panom? Pvz.: is savo bachuro amzinai girdziu pedikas, gaidys, zasinas, avinas, laskomoinikas ir pan. ant tokie atlikeju, kuriu muzika besiklausydami prasau palikti ar pasakau kad man jie visai nieko, patinka, pvz.: delfinai, pikasai, bavarai, amberis, r.williams, iglesias, t.ferro, o kazi kodel nieko nesako ant jbc, sindikato, o-zone, haiducii, eminemo, kastanedos ir pan, kai as pabandau ka nors pasakyti apir jo megstamas grupes, kad butent jie yra gaidziai, tai Dieve kaip pradeda aiskinti, kad jie ne tokie, jie varo kruta muzona ir t.t., nors jie man paciai patinka, bet as jam to neparodau, nes jis varo ant pikasu!!! Na tai dabar pasakykit kodel taip varote ant tokiu grupiu ir atlikeju, kurie negroja techno ar hiphopo?

Ryskiai kalba eina apie atskirus egzempliorius. Negerbdamas kito zmogaus nuomones parodai koks tu Kiaulė Tai va, maziau su tokiais bernais bendrauk ŠypsenaP.S. R. Williams Gerai Gerai

na ir grupės Veee … O jei į temą , tai ir klausk. Nors, iš tavo žodžių aišku, kad jie taip daro dėl to, kad jiems patinka “tokia” muzika, o ne “kitokia”.

arba jie varo ant graziu bernu-atlikeju, nes kyla vyriskas pavydas, arba jiems tikrai nepatinka ta muzika. Pikasai Baisu Pavargęs Veee

Tai yra tik todel, kad kiekvienas zmogus savaip supranta muzika… kiekvienas zmogus megsta skirtingus stilius… del to tikrai nereiketu pykstis… o tiesiog gerbi uz jo pasirinkima Nekaltas ir prasivardziuoti negrazu ŠypsenaPrisipazinsiu : as irgi biskuti varau ant bavaru ir pikaso nors esu panele Nekaltas

nieko kito neišspaudžiu, tik šypseną. Ir tau, ir tavo draugui Cha cha

jie taip vadinami yra todel kad tie atlikejai (kabutese) kurie patinka panom DAzniausiai taip ir atrodo… ryshkus drabuziai dar kokie ruzavi ar oranziniai ir dar nori kad kox bachuras susilaikytu nepasakes gaidys ar zasinas

yra tokiu bernu kuriems nepatinka tie dalykai kurie patinka panom… man ir toks klausimas buvo kiles “kodel?” taj padariau isvada, kad jei jiems patiks tokie dalykai (kaip ir tokia muzika) taj skaitysis kad taj ju silpnybe…kazkas panasaus Mirkt

nu, man tai ir tavo, ir tavo vaikino muzika… yra meslas… todel gali drasiai ant jo muzikos varyti.