Kodel taip sunku pasakyti AS TAVE MYLIU...

Kodel taip sunku pasakyti AS TAVE MYLIU…

Štai myli mergina,tiesiog negali gyvent be jos Gėlės jau rodos atejo prisipazinat jei meileje, bet kazkaip tema nukrypsta į kita puse Liūdna
tai kaip tai pasakyt a (I)

Pasakyk taip kad atrodytų netikėtai,šneki šneki ir ištari AŠ TAVE MYLIU ir žiūrėk kaip sureguos.Turėtų tikrai pavykti svarbiausis nesijaudink prieš tai sakydamas.

pasakyti ‘as tave myliu’ yra laaabai paprasta. nieko ner lengviau, nei sakyti bereiksmius zodziusCha chaCha cha

BewrybeLiežuvis

cia kazkoks keistas tu man Aš nekaltas visai keistas Nustebęs

ka ka bet siuos zodzius as stengiuos sulaikyti savyje, nes per daznas ju kartojimas juos nuvalkioja ir padaronebetokius reiksmingus…

o istart juos reikia kaip auksciau patare greitai ir visai netiketai, vos ne kaip bairi…
einat pavyzdziui kur nors, atsidusti ir pasakai o kaip as tave Širdis, pamtysi kaip suveiks. ir baik ieskot spec progu, tokia bus tik tuomet kai pirsies jai Aš nekaltas (geriau taip neskubek Cha cha)

yra kaip yraLiežuvisCha chanuo to, ar as bjaurybe, ar ne, zodis reiksmes neigausCha chaCha cha

cia kazkoks keistas tu man Aš nekaltas visai keistas Nustebęs

ka ka bet siuos zodzius as stengiuos sulaikyti savyje, nes per daznas ju kartojimas juos nuvalkioja ir padaronebetokius reiksmingus…

o istart juos reikia kaip auksciau patare greitai ir visai netiketai, vos ne kaip bairi…
einat pavyzdziui kur nors, atsidusti ir pasakai o kaip as tave Širdis, pamtysi kaip suveiks. ir baik ieskot spec progu, tokia bus tik tuomet kai pirsies jai Aš nekaltas (geriau taip neskubek Cha cha)

[/quote]

visai as nekeistas gal siek tiek drovus Liežuvis

drovumas cia kazkaip visai ne i tema butu, bet jau jau taip sakai - tai matyt toks esi.

sekmes tau su tavo Moterys Mirkt

Rita rase:

sakyk, jei tik norisi šiuos žodžius sakyti !!! nes gyvenime buna, kad jie pasakomi per velai…

taip , sutinku su tuo… beto nesuprantu kaip galima bijoti pasakyti tokius zodzius kaip ‘as tave myliu’. Aš nekaltas jei tu tikrai ja myli tai turetum sakyti is Širdis… gal uz tokius zodzius tau per galva neduos ?? Cha cha

Kai sakysi tik nepamirsk ziureti jei i akis Cha cha .

Ištarus šiuos žodžius tampi pažeidžiamas - o jei nebus atsakyta tuo pačiu? Į širdį įsismelkia baimė, nerimas, laukimas… Ir galų gale pasigaili atvėręs savo jausmus arba ne…

Na jei ji neatsakys tuo paciu vadinasi ji taves nemyli !

Apsaugine reakcija. Jei dabar isimylechiau tikrai nieko nesakychiau.

Pati kalta,nors ash ir taip suprashchiau…

Nemanau…

paolla, sviesiausia, o kodel tu tikra, kad tai bus geroji puse?Mirkt

na o jei jis tau prisipazintu meleje Cha cha

Mano brangiausiasis tai taip prisipazhino:
Nors kad ir kaip nera lengwa ishtarti shiuos zhodzhius, tachiau turiu sukaupti wisa drasa ir pasakyti, nes nebegaliu tyleti. Ash tawe myliu Šypsena.

Daugeliui vyru tai nereiksmingi zodziai, bet jie juo naudoja, nes tai patinka moterims, jos mato juose prasme. Siuo metu ir as nematau jose prasmes (galbut, kad dabar piktas ant moteriskos gimines), bet siaip tai lengviausia tai pasakyti lovoje, po visko… Cha cha