Kodėl susipažįstame per skelbimus ir Internete?

Kodėl susipažįstame per skelbimus ir Internete?

Sakykite, ką manote apie žmones, meilės ar romantiškų santykių ieškančius per skelbimus arba Internetinėse pokalbių svetainėse? Ar, jūsų manymu, jie yra visiškai praradę viltį susirasti partnerį, kad griebiasi tokių, daug kas pasakytų, kraštutinių ir neapgalvotų priemonių, ar tai yra vienas iš įprasčiausių būdų susipažinti? Ar Jums yra tekę iškoti partnerių tokiais būdais? Kodėl būtent taip?

Su savo tokiais durnais klausimais siulyciau tiesiu taikymu pas psichologa. Jis tau paaiskins Juokiasi

Tai tik wienas ir s budu su kita puse. kaip patogiausia ir pop taip ir renkasi Nekaltas

sau ir galvok nes matyt pati i tai ir esi linkusi… Pavargęs Cha cha

Dar viena durne, kliju apsiuoscius Cha cha

Ar ant skaudžios vietos kam užmyniau, ar ko nors ne taip paklausiau? Mirkt Kažkaip nelabai suprantu, ko taip įsimarkavot!

Pati atsakai i savo klausima. Nekaltas

wilenskas narkomanas Taipjie, mat, apsiruke daugiau nieko ir nesugeba kaip moralizuot ir visa likusi pasauli itikinet, kad Lietuvoje valstybine kalba yra rusu Juokiasi

klysti… Cha cha

niekas taip nesusipazista, is kur tai istraukei? Nekaltas

Ai, tai čia dėl to, kad aš lietuvišomis raidėmis rašau, ar dėl to, kad Vilnietė esu? Flirtas Nes, astiprašau, tikrai neusprantu, ko tikio blogo paklausiau. Man tiesiog įdomi Jūsų nuomonė, nes daugelis į panašius dalykus žiūri labai kritiškai, o kiti, atvirkčiai, toleruoja. Tai ir norisi pamatyti, ką Jūs galvojate!

Pilnai tikiu, bet tuom didziuotis tai nereiketu

slepkis. nes jau kakoti noris nuo tavo tokios temos… Pavargęs Ignoruoju naudok paieska. nes kiekvienas eilinis naujokas jaucia pareiga, parasyt kokia tai nesamone… Pavargęs

Toshiro, Setone, ne apie tą kažką diskutuojate… Ar aš ne čia pataikiau? Gal šiame forume visose temose Vilnius su Kaunu santykius aiškinasi? Ar tik Jūs turite asmeninių nesutarimų? Mirkt

Ble sitas kavenskas lazybu prasiloselis cia dar moralizuoja JuokiasiEik geriau i savo lazybu tema ir maziau ****elink Labas

o tu nesikisk kai vyrai aiskinasi… ypac kai Kavenska reikia i vieta pastatyt… Cha cha

Whahahahaha, lopeli, issitrink galva kita karta ne su ranksluosciu, o su 100 lt, kurie tau ne pinigas Juokiasi

Tu greiciau kokio ruskio by.bi i sikna isistatysi sivakar nei mane i vieta pastatysi Juokiasi Statytojas urodlivas atsirado Juokiasi

Lietuviu, kurie lietuviskai nemoka Cha cha