kodel suo nenori but narve?

mano panai buvo 9mėn. kai nupirkau narvą, tai ji iškart ten įsikūrė, tiesa aš jai padėjau Šypsena sudėjau visus jos žaisliukus ten, tai ji naktį girdžiu, kaip nueina ir atsigula į narvą, per naktį pakeičia gal 5 miegojimo vietas Juokiasi ką tik vagia tą tempia ten ir tipo slepia Juokiasi šiaip uždarytą nelaikau daugiau kaip pusvalandį, kai valgo, nes kitaip neįmanoma nuvaryti jos nuo stalo, kaip būna svečių, kuriems šuns draugija nepatinka Nekaltas ir kai plaunu grindisMirkt. Bet gal galite pasakyti kiek laiko daugiausia galima laikyti Šuo uždarytą narve ??? ir dar įdomus faktas, kai šuo narve, tai katinas šūstras Cha cha jį erzina visaip užsilipa ant narvo ir vartosi, kibina, vienu žodžiu tūsinasi Tūsas vieną kartą pabandžiau uždaryti katiną, jo reakcija buvo siaubinga Vau!jis visur ieškojo išėjimo,jį buvo apėmusi panika.Tai po to kokią savaitėlę nebesierzindavo, bet praėjus kiek laiko ir vėl tūsinasi Juokiasi

BadMan, o tau patiktu jei parėjęs rastum nusiaubtus namus?

ir man nepatinka kai randu kiekvieną dieną padarytą tvarką JuokiasiPiktas
bet o jums neatrodo per žiauriu, kad šuo kokias 8 val pratūnos narve Nekaltas man kažkaip gaila Nekaltas žinoma išžudo nemažai nervinių lastelių tas jų tūsinimasis po namus Tūsas kai randi viską kas griaužiama apgriaužta ir po slačius ir spinteles pasilandžiojimas, dabar manoji dar ir duris braižyti pradėjo, bet kai pagalvoju vien apie tai, kad jie jaučiasi vieniši liūdna pasidaroLiūdnas ir dirba zbitkus iš nuobodulio ir liūdesio Baisus

Va tam ir naudojami narvai. Mano šuo turi erdvų narvą ir puikiai jame jaučiasi. Pratintas nuo pat mažens.

o kiek laiko per dieną tu jį laikai?

mano suo irgi nuo maens (nors ir dabar dar jauna - 5 men) pripratinta prie narvo. narve ji paprastai isbuna iki 6 val (esu labai dekinga savo vaikino darbo grafikui uz tai), tik sia savaite teks pabuti ir ilgiau. narvas jai tikrai neasocijuojasi su blogomis emocijomis, ramiai ten sedi. palieku zaisliuku, skaniuku ir Gerai

nu 6 val, man atrodo daug Nekaltas išvažiuoju valandikei ir tai man nesinori jos uždaryt palieku laisvėj.Nežinau gal jūsų tie šunys labai mažiukai, o narvai dideli, mano haskis nupirkau 5 numerio narvą užtenka ten jai vietos ir atsistojus ir gali atsigul kaip nori bet vistiek ji narve Nežinau čia tai dar pavaikšto pro langą pažiūri, katiną pagaudi vis šioks toks užsiėmimas Mirkt seniau palikdavau lauke, neturėjau galimybės padaryti didelį voljerą, tai pririšdavau prie 5m grandinės, tai vis palakstydavo pasidomėdavo aplinka Šypsena bet kai lauke tokie orai, tai baisu kai reikia namo parsivest vakareVau!. tai koks mėnuo kaip dieną pasilieka namie, bet narve 8 val … žinau, kad priprastų bet…

nelabai nusimanau apie haskius, vertetu su ismananciais veisejais ar augintojais pasikonsultuoti. tokiam suniui 5 nr narvas man atrodo gal mazokas Nekaltas daug priklauso ir nuo suns charakterio, nuo veisles bruozu apskritai.
nors kita vertus - mano pasirinkta veisle irgi priskiriama prie aktyviu, bet paskaicius atsakingu sios veisles sunu augintoju uzsienyje pasisakymus, didzioji dalis uz narva del ivairiu priezasciu:

  1. lengviau atpratinti sysioti namie
  2. nedaro bardaku palikti vieni
  3. sunys apsaugoti patys nuo saves - maza ka gali sugrauzti (nuodingos geles, el. laidai, vaistai ir t.t. ir pan.)

prieš pirkdama konsultavausi, tai sakė tinka nr.5 nes nr.6 jau labai didelių veislių šunims, o haskis vidutinis, nors mano pana tokio dydžio kaip patinai Juokiasi ir nr. 6 pas mus nebūtų buve kur pastatyt, o ir į mašiną būtų sunkiau įdėt Mirkt jo sutinku, kad patys sau žalos gali pasidaryti, bet o kaip jie jaučiasi narve išvis man kaip būtų įdomu ką jie veikia visą dienhą, taip norisi kamerą padėti ir gryžus namo pažiųrėti Mirkt nes kai aš išeinu ji prie durų girdžiu kaip verkia, einu link tvoros o ji dar labiau verkia, nžn ar ilgai ji dar verkia man išvažiavus.O ir narve jei būna kokių įpatingų svečių Cha cha laikau uždarytą, tai ji po pusvalandžio pradeda verkti, man širdį spaudžia Liūdnas Nežinau
Kadangi ketinu papildyti mūsų šeimyna dar vienu haskiu, tai veisėjai sako, kad geriau mažylės nelaikyti narve, kad ne pradėtų sisioti po savim, nes tai labai pažeidžia psichiką, o didžkę jei uždarytą paliksi ji verks ir nervuosis, o ir vyras sako: tegu bus abi palaidos, o ne viena laisva kita uždaryta.
Atleiskit, suprantu, kad tikrai būtų mažiau problemų jei šuo būtų uždarytas narve, bet manau, kad jis jaučiasi įkalintas NekaltasNustebęs

NA monika,nzn kaip tau atrodo,bet eschly buna narve,kai isvaziuojam ir paliekam viena,juk nepaliksim kad viska sugrauztu…o mes pratinom po truputi,bet ji jau ilgai nepripranta…o koks gordono charakteris tikrai puikiai zinau…tik tokio dalyko dar nei pas viena nebuvo…

manoji irgi nuo mazens pripratinta prie narvo…nepriestarauja ten pasedeti…visada pridedu ten zaislu ir grauzimo kaula,aisku dar ir indeli su h2o.ten ji miega ir nakti, ir diena nueina…manau svarbiausia, kad narvas netaptu bausmes vieta…va tada, tai jau suniui ten tikrai nepatiks buti…turbut daug kas priklauso ir nuo suns charakterio…

bus biski OT, bet: nesu baisiai kompetetinga siuo klausimu, tik mano sunys narve ikalinti tikrai nesijaucia. Arba cia suveikia zmogiskoji psichologija - tamstai tai ikalinimas ir atrodo, kad taip augintinis ir jauciai. Man ne - todel man atrodo kitaip Nekaltas Cha cha
Kaip bebutu, mano sunims narvas yra ju tvirtove, prie kurios duru pacios kartais net patrepsi, kad greiciau ileistum Mirkt
beje iparto savaime, be jokiu dideliu pastangu.

Tai ir yra didžiausia klaida. Negalima šuns uždarinėt į narvą išeinat, kol šuo prie narvo visiškai nepripratęs.Jam narvas siejasi su tuo, kad bus paliktas, šuo stresuoja ir loja.Iš pradžių reikia uždarinėt tik tada, kai esat namie. Trumpam, pvz. kol sugraužia skanėstą. Tuomet jis supras, kad tai, kad jis uždaromas į narvą, visiškai nereiškia, kad jį paliks. Jeigu pradeda loti, reikia sudraust, bet ne per daug griežtai. Kai tik šuo nutils, nusiramins, tuoj pat išleisti iš narvo. Tegu supranta, kad narvo durelės atsidarys tik tuomet, kai bus tyla ir ramybė. Pamažu šuo supras ir pripras gražiai elgtis, reikia kantrybės. O kol nepriprato geriau neuždarinėt į narvą, kai išeinat iš namų.

na mes ji uzdarome kai ir namuose bunam…bet tikrai nesiruosiam palikti palaida namie,nes nenorim kad papiltu kompiuteri ar kitus brangius daiktus…taip mes isleidzima is narvo kai nustoja loti…mes turim labai daug kantrybes…

Kiekvienas tos pačios veislės šuo yra individualus ir su savo charakteriu. Baisu

as jau ilgai svarstau apie narva savo 1,5 metu stafukei.Kvankt? ar tokio amziaus suni dar galima pripratinti prie narvo? Ji labai megsta isizeisti, supykti, jei pasilieka viena. Kai bunam namuose, tai kaip silkine, nei per zingsni neatsitraukia, o palikta daro bardaka. jau ir lova beveik visa sudraskytaUžsispyręs Nespeju lopyti. Iseinant paliekam prirista virtuveje, bet jei kas salia pasitaiko naujo ir nevietoje, tai “sutvarko”. vis galvoju apie narva, bet man kazkaip gaila. Bet manau, kad suo priristas beveik panasiai jauciasi kaip ir narve, visgi apribota laisve.
O is kur perkate narvus? Kikoje man jie tokie silpni atrodo. Bent jau manoji daug jegos ir energijos turi, tai bijau, kad narvas neatlaikys.

aš tai gaqlvoju, kad pripras,aš pirkau iš parodos, nes ten būna pigiau negu kikoj ar kitoj parduotuvėj.Ir tai žiūrėk mes ieškojom nr. 5, tai vienoj vietoj 400 Lt, kitur 350 Lt o trečioj vietuoj nusiderėjom su latviu iki 270 Lt geriau pirk amerikietišką Mirkt teko girdėti, kad dėdės Lietuvoj gamina, bet taip pat girdėjau, kad labai jau nekokybiški Mirkt
o mano nuomonė apie narvą yra tokia, kad net neįsivaizduoju kaip galima šunį jame laikyti 8 val.Sako visi, gi jis ten jaučiasi saugus, pripranta, jo o kas jam lieka, negi jis turi kitą pasirinkimą ??? tai mes renkamės, o ne jis vargšelis.Pagolvok kaip jis liūdi, kai tu išeini, manoji tai verkia, o čia dar narve.Tikrai žinau, ką reiškia namie bardakas, randu jį beveik kiekvieną dieną, bet viena veisėja man pasakė: čia ne šuo kaltas, čia tu kalta, kad jis taip elgiasi.Nekaltas skaudu buvo, tai išgirsti, bet pagalvojus, jis tik nori atkreipt mūsų dėmesį krėsdamas zbitkus Cha cha gal mažai tu jį iškrauni Cha cha nes aš tai kai su ja išsidūkstu, kai ji vos kojas pavelka, būna pora dienelių ramu, o paskui vėl bardakai Vau! ir dar draugijos jam reikia, tikiuos kai manoji turės drauge, tokių zbitkų nebekrės LaimingasApkabinimas
čia tik mano nuomonė apie narvą Mirkt galiu šunį laikyti narve 1 val. bet ilgiau, manau per žiauru.Jei mus kas paliktų uždarytus 8 val. 4m kambarį, nors ir valgyt ir “žaisliukų” paliktų manau jaustumėmės nekaip Ne

Mums narvas rekalingas tik parodoms , namuose Ne

Stresuoja tavo šuo - jei namie nė per žingsnį neatsitraukia, tai nieko nuostabaus, kad palikta viena viską niokoja. Nusiramint šuniui pirmiausiai reikia, tada ir elgesys pagerės.

O tai del ko jis gali stresuoti?Kvankt? Visada buvo labai mylima. Griezciau buvo apibarta tik vyro, bet ji laiko “gaujos vadu”, labiau jo klauso, bet ir labiau atrodo ji myli. O as daugiau esu maitintoja ir vedziotoja i laukaNežinau
Kaip ja nuraminti?Kvankt?