kodel PYKSTAT ? (tele2)

kodel PYKSTAT ? (tele2)

sitam forume man nesuprantamas vienas dalykas… kodel visi nepatenkiti TELE 2 ???
todel kad pigus rysys ir pigus telefonai ?
nesuprantamas man toks poziuris …
koks OMNITEL buvo pries 7-8 metus ? kainos didziules, o kokybe tuo laiku apgailetina ir visi buvo patenkinti…
tai gal palaukit dar bent 3 metus ir tada reiskit savo nuomone koks omnitel ir bite geri, o tele2 s… Ignore

O tu siaip paskaityk ka parasiai ir pasisteng nesusijuokti. Kox rysys omni buvo pries 7-8 matus o kox tele2 bus po 3 metu… tu biski gyveni realybeje ar prie TELE2 prisijunges? seip taj tele2 man nepatinka tuo kad rysys prastas o omni ir bite geros kompanijos nors as pasirinkes omni, klausi kodel ne bite, o todel kad omnitel, buciau pasirinkes bite klaustumet kodel ne omni. as manau kad ir bite ir omni yra labai kokybiski rysiai o tele2 dar prireix kaip sakei 3 meteliu… Seip patariu paskaityti iskalba zaliems nes matau esi megejas(o gal ir profas) nusisneketi. Cha cha

o dabar paskaityk ka tu parasei Taip

As asmeniskai neturiu nieko pries,nes TELE2 paslaugomis nesinaudoju…

Jei negali sukramtyti kasni kuri apzioja tai tegu tiek ir neatsikanda!!! Ignore

1.tele ne pigu nes pvz pildyk brangiausia palyginus su extra ar labas (kalbu apie pokalbius o ne apie sms),is bites nusipirkes c1 ar is omnio top4 plana galiu kalbeti ciut ne dykai.
2.rysis sh o omnio ir bites daug geresnis.
3.nera gprs ir net gsm interneto jie neteiks mms paslaugu ir tikriausiai nediegs g3 technologijos.
4.kad tu paklaustum!

siuo metu pries tele2 nieko blogo neturiu Šypsena Cha cha

  1. na nesakyciau, kad exstra yra pigesne uz pildyk, dar su labas tai galbut, bet ispapildymo korteliu man labiausai nepatinka extra Blogai ju kainos dvigubai didesnes uz pildyk. Na aisku tau pasiseke jei tavo visi draugai omni sedi, gali ten susirinkti 3 draugus ir t.t. ir kalbetis papigiai, bet skambinti i kita tinkla? tai Apakęs
    Na apie pigius pokalbius, jei gauciau is pazystamu c1 plana tai as irgi ji pasimciau, bet gi nevisi prieina prie siu planu, o rizikuoti ir pirkti is nepazystamu, bijant kad po poros menesiu tau uzblokuos kortele, ir tu busi sukises pinigus neaisku kur? Aš nekaltas na nezinau Aš nekaltas
  2. Na omnio rysys gal ir geriausias, bet bites tai jau nepagirtinas Blogai va draugas sake kai baigsis sutartis, tai begs kuo greiciau is bites Apakęs Va drauges kaime pvz TELE2 ir Omnis traukia, o bite ne Liežuvis pas mane kaime bite irgi netraukia Liežuvis

Na jei pradesim kalbet apie kaimus tai isvis nieko gero nebus… Imkim didziuosius miestus: Bite ir Omnis veikia gerai, Tele2 prasciau… Visur kitur Bite ir Omnis akivaizdziai lenkia Tele2. Man Bite veike kolkas visur gerai Šypsena Na o jei del kaimo, tai mano kaime geriausia ima Bite, Omni prasciau, na o Tele2, nebent ant auksciausio medzio uzliptum Šypsena

Cia apie kaimus kita kalba.as pvz,ka tik kalbejau is tele 2-viskas puikiai,ten pat skambinau is bites-traska ir pan.O labas vistiek yra geriausias pildymo korteliu atvejis.Ir visai nebrangu tas tele2-prasneku uz 60 litu,moku 35 lt,ir normaliai sneku,ir nedaug moku,ir dar telefa papigiai gaunu,vot

Jooo, Bite paskutiniu metu nelabai kokybiska rysi teikia - traska, trukineja.
O t2 turi tik viena + - maza kaina. O kur papildomos paslaugos? Jau telekomas ir tai daugiau papildomu paslaugu teikiaŠypsenaO cia gio GSM RYSYS!!!Skaitmenines technologijos!!!

Jau greit sukaks metai,kai as t2 abonentas,siaip pries metus problemu siektiek buvo,o dabar-jokiu,rysys tikrai geras,o sneku dazniausiai vakarais po 20:00,todel prasneku 40Lt / 0.25(cnt/min) = 2val ir 40min visada pigiau nei omni ir bite(jei snekesi vakarais Šypsena )

zenius, va tu cia tai tikrai labai nusisnekejai Blogai

Sutinku, kai tik atsirado bite ar omnis, ju rysiai buvo prasti kaip dabar ir yra tele2. Bet kur tavo pointas? dziaugsimes kad tele2 butu buve pranasesni uz bite ir omni, jei jie butu tuo paciu metu atsirade? kad ir kaip ten BUTU buve, taip nebuvo. Ir kai praeis tie tavo 3 meteliai, tai ir lyginsim t2 su bite ar omniu, o dabar t2 yra lieviausias rysys. Tu pigiu telefonu kokybe yra tragiska, juos nerealiai remontuot nesa, zinutes kita abonenta pasiekia po 5val, o kai kada ir is vis nepasieka…

Tai tiek norejau pasakyt Kietas

Man tenka tankiai po kaimus pavazinet, naudojuosi “Bite” ir rysys nevisur yra,o siose vietose "omnis"ir “t2” traukia puikiai.Kreipiausi i Bite sake kad greitu laiku nenusimato pagerejimo.Liūdna

Na nelabai sutinku su tais kurie sako kad tele2 brangu.TIKRAI NE.
Kiti telefonu tokiom kainom NEGALI PASIULYTI.
ARBA PYLDYK KORTELE niekad bnesibaigia, o extros menesi kita nepapyldai ir viskas, ***** tas OMNI

geras tas tele2…ir rysys jau beveik visur yra ir nebrangu…ner ko varyt ant jo…neskanu-nevalgykit

Zenius ant senos bambukinės tele2 meškerės žvejoja Bangos perlusDovanaO mes,kaip kilbukai Neryje KIMBAMCha chaLiežuvis

geras tas tele2…ir rysys jau beveik visur yra ir nebrangu…ner ko varyt ant jo…neskanu-nevalgykit

Gerai