kodel piktnaudziaujama zodziu "menas"??

kodel piktnaudziaujama zodziu "menas"??

visada isivaizdavau, kad menas yra tada, kai zmogus kazka kuria… tegu tai buna paveikslu tapymas, poezijos/prozos rasymas, muzikavimas, ar dar kas nors… bet pastaruoju metu kazkaip prisiveise zmoniu, ypac jaunimo tarpe, kurie atrodo nebezino kaip issidirbinet ir pasauli juokint savo isvaizda ir elgesiu, tai visiems aiskina, tipo “mes prie meno” ir jokios normos mums negalioja… na, suprantu, norisi kartais ir pakvailiot, ir fantazijos kartais pritruksta kaip cia mandriau is minios issiskirt, tai daeinama net iki nesamoniu… gerai yra but netradicinio mastymo, siekti kazko naujo… nu bet… kam piktnaudziaut zodziu “menas”, jei is tikruju jokiais kurybiniais pasiekimais pasigirt negali??

Taipmane irgi tai daznai nervina… Nekaltas ai seip koks skirtumas tegul isidirbineja jei nori bet greit ta mada praeis Liežuvis seip labai daug bendrauju su tais zmonem ‘‘prie meno’’ tai visokiu ju yra Taipir istikro prie meno ir vaidinanciu kad tik prie meno…

biesin ir mane visokie tokie durniukai

jo…siuolaikines mados nepavadinsi menu…tiesiog klaiku… Veee

na man asmeniskai su tokiais zmonem zymiai idomiau nei ruzavais drabuziais apsirengusiomis fifeckomis Veee

na mazhute nesimokej filosofijos? nezhinojaj kad ne tik kurti bet ir griawti yra menas? zhodzhiu menas piknaudzhiawja ne menininkai o pilkosios mases atstowaj kurie pamate kitokios ishwajzdos zhmogu ishkarto prilipina jam etikete “prie meno”…

zinai … bendrai kur tu zinosi … Nekaltas siaip buna ir graziu padoriu merginu,gerbianciu save ,neiskeksejusiu kaip fyfos ,bet tuo labiau ir nekritusios i toki zema lygi … nenesiojanciu suns grandiniu,smirdanciu inkariuku,nushiurusiu drabuziu , 20 auskaru ant veido ir tt ir pan. Gerbiu ir myliu tokias aukso viduriuko prisilaikancias paneles Bučkis

Labai daug kas nebesupranta meno reiksmes… Isvis, kuo toliau, tuo labiau sis zodis nuvalkiotas tampa. Bet ka padarysi? Nieko.

tegu piktnaudzeuja, man negaila, tikrai, ;]

praeis ir sita mada Mirkt

negerai…bet cia nieko ir nepakejsi, jei pats suvoki tai saunu.

ka as zinau jie gal ir mano kad tokie yra bet mes zinom kad tokie nera

tegul piktnaudziauja, man gilus dzin Cha cha

zinai… bet kur tu zinosi… kad zmones prie meno gali rengtis labai graziai ir idomiai BET kadangi tu atsilikes ir tau panos yra dvieju rusiu: kablai ir inkarai net nebandysiu tau aiskinti. esi pilka mase ir tiek.

Taip

Laisva salis Šypsena kaip kas nori taip save vadina… nors ir “menininku” Nekaltas negi gaila? lygiai taip pat yra, kurie save vadina gotais, pankais ir t.t. , bet toli grazu jiems iki ju Laimingas Negi uzdrausi jiems save laikyti tuo, kuo jie nori buti ??? Mirkt

Ir aš taip manau Taip Girtas

…Nu As To Nelahai Jauciu…Bet Praeis Mirkt

pritariu;]