kodel pastebima tik tai, kas neigiama?

kad ugdytum tik gerasias savybes. kai jos nepastebimos- tavyje neishauga puikybe Šypsenakai pastebimos blogosios- stengies jas nusimesti Liežuvis

Mes gyvename tokiame pasaulyje ,kuriame vyrauja konkurencija ir pavydas … negalima tai pasakyti apie visus zhmones… tachiau toks atvejis dazhniausias … deja ,tai tiesa … o ten kur konkurencija ir pavydas,ten ir norejimas “ikasti” vienas kitam ,ishryshkinti blogiausius darbus,poelgius ar pasakytus zhodzhius … Kaip sakoma : “Shaukshtas deguto visa statine medaus sugadina” .Taip iryra ish tikruju … nors ir atlikus viska idealiai,galima prie ko nors prisikabinti … Gal tiesiog zhmonems iauge i krauja tas noras save ishaukshinti,o kartu kita sumenkinti su savimi ? Taigi … chia buvo mano asmenine nuomone… Mirkt

Įsivaizduoja, kad turėdami daugiau patyrimo, gali vienus ar kitus dalykus atlikti dobuliau…

tokie jau zmones yra ir nieko cia nepakeisi… Taip

Beje: tėvai irgi dažnai būna netobuli, netaktiški, netolerantiški, nepakantūs. Sakote, kiek daug žodžių su “ne”… Pastebėję ir įvertinę savo tėvų klaidas, mes turime puikų šansą, nekartoti tų pačių klaidų, auklėdami savo vaikus. Kažkuria prasme, galiu pasakyti, kad esu dėkinga tėvams už jų bambėjimus. Todėl dabar esu tokia kokia esu. Savo vaiką stengiuosi dažniau pagirti, paskatinti. Jei sūnus padaro ką nors ne taip, tai paaiškinu, kaip reikėjo daryti ir kas negerai ir niekada nebaubiu, kad mol nesamonių man čia pridirbai… Kai nenaudoji “vaiko pažeminimo ir žlukdymo programos”, vietoj zirziančio sunkaus paauglio įsigyji draugą. Tada net nuosavas vaikas gali labai daug kuo maloniai nustebinti. Kaip miške šauksi - taip ir atsilieps…

o mano tevai ziuri i mane beveik visada teigiamai Mirkt

visu pirma buk maloni ir pasiziurek kam atrasineji… visu antra as klausiu apskritai, neturiu omenyje butent saves… visu trecia jei zmogus yra kritikuojamas, engiamas ir pan., tai dar nereiskia kad jis egoistas, nevykelis, niekio nesugebentis ir pan… visu ketvirta vistiek aciu uz nuomone, su kuria as absoliuciai nesutinku, nes tai tik vienos puses argumentai…

na cia kiekvienu tevu auklejimo subtilybes Šypsena kodel jiems labiau patinka blogybes vardint… na gal tiesiog tikisi, kad atkreipsi i tai demesi ir padarysi atitinkamas isvadas Šypsena

o ka mes is tevu pastebim? kad moralizuoja, kad kabinejasi, kad bapkiu neduoda ir is viso nori kazko neimanomo Pavargęstaip ir tevai i mus ziuri… Baisu

nežinau,nes mano tėvai pastebi ir gero manyje.

gerai, tėvai -blogi, juos sunku pakeisti,tada bandyk keisti save ir pamatysi, kaip pasikeis tevai TaipMatyk juose tik gera, negailek maloniu zodziu- elkis su jais taip ,kaip noretum, kad jie elktus su tavimi, geriau neverkšlenk, kad esi nesuprastas, o bandyk keistis LabasSėkmės !!!

taip pat labai svarbu, kaip tu pats i viska ziuri Mirktdaugiau optimizmo Apkabinimas Angelas

as ne tik apie tevus, bet apskritai apie zmones…

Todel, kad nepastebima tai kas yra gera.

Todel kad zmones galvoja akd teigiamas savybes turi visi ir taip reikia kad butu o aki pamato neigiamas…jas butinai pasako nes galvoja kad neigiamu savybiu mes negalime tureti Taip