Kodel pastaruoju metu visi varo an Avril? Cia tokia mada gal?

Na as stengiuosi ant jos nebevaryti nes tai ima atrodyti kvaila…man ji tiesiog nepatinka ir tiek…jos muzika…nors turiu pripazinti kad i’m with you grazi kompozicija…beda tame kad mane nervina tas jos "blogos mergaites" ivaizdis.Ir dar : jos muzikantai yra tikrai ne toki jau *****i kaip kai kam atrodo…juk sugebejo sugrot metalika ir visai neblogaij.O kazkodel demesi gauna tik jinai…jei butu ne Avril Lavigne o visa grupe pavadinime manau taip butu daug teisingiau.Beje dar girdejau kad jai prodiuserej liepe aiskinti kad groja ir bandyti groti "pankroka" o pries tai jin berods dainavo country…

Tu ka galvoji as cia is savo makaules istraukiau? Juodu ant balto buvo tokiam rimtam zurnale uzrasyta PUNK POP

O sejp man atrodo, kad cia jokio skirtumoMirkt

Vel…"varau ant avril nes ji, gerbiama kazko" xexeJuokiasiJuokiasi

nu bet ta proga galima ir pasiginchytCha cha… ash taip pat tuo duomiuosi… t.y tokiais stiliais kaip pop punk… street punk… ir etc. kapysh??Liežuvis

Avril gerai varo…nors kiekvienam savaip…ash varau ant britney,o man ptinka avril…beje visos mergos labai pasikeichia kai nebuna pasidazhiusios…Pavargęs
britney boo Avril jega!

Avril=MuscaT Rezultats apsivemk vietoj.

niex ant jos nevaro

maciau nuotraukas_ tragiska. be to per koncertus dainuodama gyvai ziauriai nusidainuoja!!!

man nepatinka avril.kazkokia jin man…feee…zodziuŠypsena

a man dzin kaip ji atrodo ir kaip ji dainuoja! 1.as jai nesipersu!2.as tokios muzikos neklausau! 3.ji ne geltonkase grazuole LietuwaiteŠypsena!Del manes tai tegu ir ant sluotos skraidoIgnoruoju

as nevarau ji man visai nieko!!!Šypsena

Nezinau kodel kiti ant jos varo, bet as tai varau todel, kad ji vaidina kazin ka, o dainuoja kazkoki tai popsa. Bet pastaruoju metu stengiuosi vadovautis principu, kad sh**** muzikos nebuna ir jei man nepatinka, tai dar nesuteikia man teises ant tos muzikos varyti. Gal kazkam patinka.

nei varau as ant jos nei ka, man kazkaip px, neklausau as jos muzikos, kaip ir bet kurio kito popso, nervina jis mane…

Nes ji dabar nemadinga…