Kodel pastaruoju metu visi varo an Avril? Cia tokia mada gal?

Juokiasi as nevarau!NeMirkt

as nevarau!NeMirkt

beja, jinai varo poprock ir punkpopŠypsena tajgi kaip ir pop bet nevisiskai

Nematau problemos-visos Holivudo zvaigzdes be makiazo atrodo tarsi kiti zmones. Avril - ne isimtis. O nuostatos "patinka-nepatinka" yra amzina diskusiju tema. Kietas

Kiek daba perskaites supratau, kad vienai pusei ji labai patinka, o butent del to kitai pusei- ne. Nu lieva priezastis. Geresne, kad jinai varo totalu popsaŠypsena

nu o man taj labiausiai nepatinka visi straipsniai ivairiuose zuranluose kokia ji kietaKietas, sustra ir pan. Nes tai yra is pirsto lauztos istorijos, kurios smyrda komercijaVeee. Bet man px tie zurnalai ir visos apkalbos, man uzeina nuotaika atitinkamai muzikai ir as jos klausauGirtas. Kox skirtumas ar tai pop ar ne. Juk dauguma uzsieniu grupiu tokie ir yra. Kitaip parasciausiai mes ju net nesuzinotume. Nebutinai bloga tai, kas popoliaru, ar ne???

taj uztat ir diskutuojamCha cha

Man tai irgi juokingai atrodo kai bando kopijuoti kazkokios durneles stiliu,nors yra ir graziu tu kloniu,bet kai kokia stora merga rengias kaip avrilka tai… patys pabandykit isivaizduot Šypsena

[quote]Man tai irgi juokingai atrodo kai bando kopijuoti kazkokios durneles stiliu,nors yra ir graziu tu kloniu,bet kai kokia stora merga rengias kaip avrilka tai… patys pabandykit isivaizduot Šypsena

[/quote]

VeeeCha cha

Kazin kazin ar atsirastu slyksciai atrodanciu zmoniu,kurie turi savo makiaziste,visaziste,stiliste,kirpeja ir t.t.,o svarbiausia daug piniguNekaltas?

leisk pasiteirauti o kur tada tu ten matei gera balsa?

aj bisky nusisnekejau, tiesaJuokiasi . Maciau gyvo garso koncerta- tikraj *****aj waro. Wienzo turejau galvoje kaip yrasai skamba:ne vien solistas, bet ir visi pribumbasai: muzika, ritmas, iraso kokybe ir pan.Šypsena

aisq atsirastu, va kad ir kelly osbourn, tik nesakyk kad grazesneŠypsena

gal nepatinka ir varo? a?

man taj dzin nesu jos fane ir ppd Juokiasi

Aaa gal as ne i ta kluba pataikiau??? Nekaltas Seip lyg ejau ir i IKI18 ne i muzikos kluba Nekaltas

newarau biat ji man naipatinka…seniau taj jioooooDrovus, bet dabar taj nia…na nebent yra wien atokai dajnushak rami…taj dar puse welnioLiežuvis

tokio kaip punkpop ner… yra pop punk… jeigu kaCha cha

nu taj jejgu varo gal nepatinka?

Ant Avriles neveryti???o ka jau ji tokio gero padare, kad butu taip gerbiama???As manau, jai reiketu truputeli ant zemes nusileisti Žvaigždė !!!