Kodel omnio rysys prasteja?

Nuo kitos sawaites turbut pereisiu Taip

Kad FmD myli Tele2 ir nemegsta Bites senai aisq… Omnitelis tikrai turi problemu, pilnai tikiu, kad naudoja skirtingu firmu iranga ir jos tarpusavyje pjaunasi… Man su Bite jokiu problemu tikrai nebuvo… Kai kalbuosi su tele2, tada ir pasitaiko rysio trukinejimu… As paziurejau zemelapius ir palyginau Omnio tamsiai melyna ir Bites tamsiai zalia spalva… Panasu, kad labai vienodai ten padengta… Tad nereikia issikalinet Šypsena

Pritariu Gerai

Cha cha As dazniausiai ir daugiausiai naudoju Bite, nes tai tarnybinis telefonas, todel ir zinau visus trukumus ju. Beje pas mus darbe naudojamos ir Omnitelio ir Tele2 ir LT planai, bet su jais kazkaip maziausiai problemu kyla.
Idomu ka tu apie Bite rasytai, kai darbe susidaro nenumatyta situacija ir reikia skubiai susisiekti su sefais, o cia ima Bite ir nuluzta viduri baltos dienos: rysi rodo o skambinti negalima. Skambini is laidinio, bet vis tiek nesujungia nes Bite visam Vilniui neveikia. Va taip ir padaugeja zilu plauku. Po tokiu nutikimu net ir sefas pradejo galvoti apie perejima i Omniteli, bet stabto tik tai, kad keisis numeris ir nutare palaukti iki to laiko kai su savo numeriu bus galima migruoti tarp operatoriu.

O man asmeniskai p… kokiu operatoriumi naudotis, svarbu, kad veiktu kada reikia. Mirkt

KLYSTI VISISHKAI DEL BITES…Labas

Keista kad tik tamstai problemos su Bite Apakęs

FmD teisus. Turiu Bite, bet kaip ir kaip ja gerbciau ir myleciau, bet jau tikrai nervuoja. Kalbant trukineja balsas, susisnekete labai sunku. Ir nesvarbu ar as skambinu i t2, omni, ar man is siu tinklu, ar is uzsienio,ar po Bite maluosi. Gal telefonas? Nemanau. Tiesa sakant, ne visada taip yra, bet gan daznai pasitaiko. O kartais toks rysys, kad atrodo jog tiesiai i ausi kalbaŠypsena. Taip kad reiktu Bitei kokybe pagerinti. Blogiau tikrai nebus.

cia tau is bet kurios vietos ar dazniausiai is tam tikros zonos skambnant taip buna? Šypsena

mane tai jau uzdiorgina tas durnas balso trukciojimas

jo man irgi taip buna :\ namuos shnekant trukineja kartais, lyg po puse zodzio nukirstu Šikšnosparnis

Trūkinėti gali todėl, kad yra perkrautas tinklas nuo ypač didelio klientų skaičiaus. Juk pas Omnį virš 600,000 turėtų būti.

Arba dėl kitos priežasties - tavo, Barbiuke, zonoje darė bazinės antenos patobulinimus.

Tikrai juokingai atrodo, kad šiais laikais Lietuvoj reikia lakstyti prie langų gaudant ryšį - juk ne 1995 metai Cha cha.

Is bet kur - ir Klaipedoje, ir Seskineje, ir naujininkuose. Nors sakau - is tos pat vietos ir gerai, ir blogai buna. Rimtai, gal per kokia didesne apkrova pablogeja rysys? O siaip dar buvo toks pusiau linksmas atvejis: Du sykius is eiles pokalbis nusimete apytiksliai prakalbejus po 1 val ir 4 minŠypsena (nu cia kai naktim po 5 ct buvo)

Nesvarbu kada ir kur, ar kalbi ar naudojiesi duomeų perdavimu po vienos valados laiko pokalbio esi atjungimas.Bet čia nieko baisaus vėl paskambini ir vėl kalbi valanda Šypsena

nu cia tai tkrai nesamone, omnis bando nuo kazko saugotis?TaipLabas