Kodel nesijauciu lajminga?

Kodel nesijauciu lajminga?

kodel? pasiilgau saviskio, nuvariau pas ji…laukiau tos akimirkos kai susitiksim…bet nesijauciu laiminga Žliumbia liudna, net nezinau kodel…gal mejles jau nebera? atrodo myliu…be jo negaliu, o kai bunam kartu jauciuosi liudna ir nelaiminga, jauciuosi vienisa be jo, bet ir su juo jauciuosi viena Žliumbia ka man daryti?

wajej kokia sunki situacija…negeru amn kwepia…bet wis tiek sekmes…kad ir kajp ten butu

Simulcika, neliudek, man irgi taip buvo Taip
Ispradziu buvo viskas ciki, bet poto… kai budavom atskirai, man trukdavo jo… o kai budavom kartu, as nebenoredavau su juo buti…
Ir po kiek laiko supratau, kad nemyliu jo Ne Ne Ne
Ir palikau ji visiems laikams Taip Taip
Manau kad ir tau taip yra Nekaltas
Ir patariu padaryti ta pati Taip
JUk bus tu bernu!!! Ir neliudek taip Apkabinimas Apkabinimas Mirkt

man taip pat kartais buna…NustebęsLiūdnas

Uzjauciu,patarciau neverkslent Ne geriau pagalvok Taip apie dalykus kurie tave linksminaLaimingas.
P.S uzjauciuLiūdnas

viskas susitvarkys.anksciau ar veliau Taip o dabar vis galvok apie grazius ir gerus dalykus.apie artejancias atostogas ir t.t. Mirkt

ŠirdisŠirdisŠirdis

zinai as dabar irgi panasioje situacijoje esu…suprantu tawe…Nustebęs

chia jau tau mergyt geriau zhinot Šypsena

ale bbz… nuejk i kokia komedija ar pan Cha cha

Žudykis Juokiasi

o gal chia tik rudenine depresija?

Nežinau kaip kitiems bet man tai kaip dieną aišku ką tu turėtum daryti - SKIRKIS| Nors ką daryti gerai zinai tik tu…

sunku.zinau ta jausmaLiūdnas

lajkykis… viskas bus okTaip

Dzin kaip ten yra…as tikrai nepalixiu savo Vyras, nes gyvenimo be jo neisivaizduoju. O mes tikrai viens kita Apkabinimas Širdis Bučkis Myliu. Meeliu savo Angelas Lūpos Lūpos Laimingas nors boona kad ir Kanda viens ant kito, ir Žliumbia Liūdnas Baisu boona. Bet mes vakar pasikalbejom, tai nusprendem kad kartu yra daug daug geriau nei atskirai Šypsena