kodel negali buti tik draugai?

kodel negali buti tik draugai? Liūdnas

As geriau sutariu su vaikinais nei su panelemis Flirtas, mes su jais linksminames, bet po kiek laiko ismusa tokia diena Žliumbia , kai jie pasako:
-zinai, as nenorejau, bet suprantu, kad as tau daugiau jauciu nei draugei…VyrasŠirdisMoteris
-o as negaliu atsakyti tuo paciu…MoterisMoterisVyras
Tikrai nesu topine grazuole, bet nesuprantu, ka as darau ne taip?

man irgi taip pasitaiko…tai ką mer, merginos vadinam "tik draugiškumas" vaikinai supranta kaip šį tą daugiau…
vyrai yra užkariautojai, jie visad norės užkariauti laisvas žemes, jei tik žinos, kad yra bent menka galimybė tai padaryt…
jie apsimeta draugais, supranta klausydami apie tai kaip mergina nenori rimtų santykių ir tt, o paskuj vistiek savo varo…
geriausia jei turi draugą, jam kartot, kad esi įsimylėjus, tačiau kartu su savo meile negali būt, kad nenori jokių rimtų santykių ir panašiai…kartok kuo dažniau-tada gal supras Šypsena
va kiek prirašiau Mirkt

turi papus ir skyle tarp koju. o to daugumai luzeriu daugiau nei uztenka

vyrai nebutu vyrais…O mes merginos norine draugu kad mus suprastu.
Šypsena

Tu duok tam vaikinui viena karta, gal po to atsikabins Nekaltas

markeri rase
vyrai nebutu vyrais…O mes merginos norine draugu kad mus suprastu.
labai teisingai pastebeta TaipTaipTaipTaipTaipTaip

bin ladenas rase:
Tu duok tam vaikinui viena karta, gal po to atsikabins
o jeigu ne? Matai nesu is tu kurios gulasi su kiekvienu, o tuo labiau gultis todel kad atstotu.Neas taip negaliu!As su jeis ir bandziau kalbetis ir amzinai kartojau, kad man nereikia berno, bet kodel jums vyr. lyties atstovams taip sunku tai suprasti??? (?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)(?)

Jeigu nori tureti drauga vaikina-susirask geju.Zinok, draugas kaip reikiant ir niekada nepuls grabinetis kai tu to nenori, ir isklausys tave, kai sunku, ir bus su kuo pasilinksminti.Labas

Na bet tu pabandyk Mirkt
Ir nebutina su visais gultis i lova Nekaltas
Va jei man viena karta duotum, tai daugiau gal ir nenoreciau Nekaltas

SANNY pas mane panasios situacijos nutinka, jau pradeda ir nervuoti Nežinau susipazysti su vaikinu is pradziu bendrauja nomaliai, o po to sako kaip cia man nuvilioti tave nuo tavo vaikino. nepakenciu Veee

BABACKO butu gerai, bet tu rask geju ir kad dar butu nutruktgalvis kaip as, gal gali ka pasiulyt? Flirtas

Bin ladenai, tu tik pagalvoj, jei duociau ir jam patiktu ir dar noretu, tada manau problema butu dar didesne ane?Nežinau

evyte, ir kaip tu su tuo susitvarkai? as bloga net bangdziau vaidinti Šypsena, pikciurna visiska, visa kelia nurzgedavau, viskuo nepatenkinta budavau, o jie visus mano norus pildo Žliumbia, o as noriu, kad jie suprastu, kad as jiems ne pora, gera drauge taip, bet ne pana !!!

voras666, Bet saknys yra tame, kad jie nera luzeriai, be to turejo kai kurie net paneles, kol kazkuo juos suzavejau… Žliumbia

hm nu tenka atsisakyti draugystes nes juodai nesupranta, nors ir aiskini iki pasiutimo kame kampas vistiek buna kad nesupranta. Piktas Piktas
manau reikia pakalbeti, nes yra tokiu kurie supranta. tada viskas susitvarko Laimingas

Zinai, kad visko buna Mirkt
Labai priklauso nuo taves, kaip tu save vesi - jei nenoresi, niekas taves per prievarta nestums prie sexo (na negalima to pasakyti apie issigimelius ir manijakus) Mirkt
Jei, kaip sakoma, tu man neduosi, tai as susirasiu tokia, kuri man duos Mirkt
As turiu keleta draugiu merginu, su kuriomis bendrauju ne metus ir tik kai kurie mano draugai pasisaipo, kad kiek tu ten gali iskesti ‘ja nepadares’, viskas baigiasi mano atsakymu - bandyk tu su ja, jei tau reikia, as jai tik draugas - ir visi supranta Mirkt
As apie pacukus ir mazvaikius nebekalbu, ten kitos ‘taisykles ir nuomones’ Kietas

As dabar busiu isvykusi pusantro menesio i vokietija, bet gryzusi tikrai visiems atrasyti pasistengsiu Šypsena iki

O ka tu ten veiksi??
Ar ne tik Baisu Tūsas

merginos supraskit normaliai… yra vyrai ir yra moteris… fizinis patrauklumas daznai sukelia ir kita potrauki, vieniems uztenka to kitiems reikia pazinti zmogu is vidaus… imanoma draugyste be sekso,kai abu supranta,kad jie vienas kito netraukia arba permiega kelis kartus garsiai to nekomentuodami tada bendrauja ir sneka kaip geri draugai tik daug atviriau.
taip gyvenama iki vedybu arba kol atsiranda rimta antra puse… patikekit neimanoma buti su mergina, kuri tau patinka, ilgiau nei 3 menesius…
asmeniskai as suprates,kad kad nesu jai skirtas bandau leisti tik pazinti mane… kitu atveju lieka pasitraukti ir nesukti merginai galvos be reikalo.
plati tema,bet draugais galima buti.