Kodėl moterys lakuojasi kojų nagus?

Kodėl moterys lakuojasi kojų nagus?

pia Moterys rašė:

nejau jum negrazu ziureti i dailias mazas kojytes basutese nulakuotais nagais?..Mirkt

mmmmm… (very Aš nekaltas sexsy)

sunus rašė:

Nusilakuoja,apsimauna koines isoka i batus! Šypsena
Kam to reikia?

Moterys kojines nusimauna ir is batu issoka baseine, namuose, galu gale lovoj pries savo vyra arba drauga Mirkt

O dazytis,lakuotis nagus, tvarkytis plaukus visai ne vargas, o didelis malonumas - bent jau man…

niu negi jumi vaikinai noretumete kad jusu mergychkos butu su netvarkytais ishdzhiuvusiais nagais? jei visa susitvarkytu o koju nagai butu baisus? na lakuoti gal ir nebutina bet nagu lakas paryshkina pedikiura Mirkt ishkart kojytes grazhiau atrodo Mirkt negi ne? ypach vasara kai nagu laka priderina prie drabuzhiu Liežuvis merginos nori but dar grazhesnes todel ir lakuojasi tuos koju naguchius Mirkt neuzhtenka vien grazhiai nosyte papudruoti Liežuvis

murrr dekavojam uzh geles Mirkt
o shiaip jei jau taip domina kam merginos lakuojas nagus tada kai ju niekam parodyt negali tai kodel neklausiat kam jos tiek pinigu ishleidzhia brangiems apatiniams visokioms depiliacijoms ir pan? MirktŠypsenaŠypsena
na ash asmenishkai tai noriu visad patikt savo brangiausiajam manau ir kitos to nori Liežuvis o visu pirma norim patikti sau Liežuvis
patikekit mumi labai patinka ir savim pasidzhiaugti Šypsena

antis rašė:

…daroma…Na ir del musu paciu…Šypsena

nu če geraj užlenkej Mirkt

Grazu tai ir lakuojasi.Be to tvarkingai atrodo…Cha cha

ttaskas rašė:

Taigi, ir pasistoja toksai klusimas: gal moterys galetu pradeti dazyti ir krutu spenelius? Visai sexy butu…Kietas

niu tiai kad chia jau bishkeliu niftiemu tie speneliai Cha cha
per aukshtai Liežuvis ta prasme per aukshtai nuo shitos temos… juk kalba apie koju nagus eina Šypsena

Rėjytė rašė:

O dazytis,lakuotis nagus, tvarkytis plaukus visai ne vargas, o didelis malonumas - bent jau man…

Nu jo ti****a moteris!
nera daugiau jai ka veikt! Šypsena

nebloga tema kadaise buvo Niam niam

Gerai

joa… mintys neblogos… sutinku su jom Gerai

Kad butu simetriskas dazymas… Nekaltas Tūsas