Kodel kai kuriems zmogeliukams patinka planuot i prieki?

Kodel kai kuriems zmogeliukams patinka planuot i prieki?

Nu man tai nelabai,kaip iseina taip iseina…

aii nee… as tai nemegstu kam chia parintis Alus

siaip stengiuosi neplanuoti, nes kai ka nors gero suplanuoju, dazniausiai visai kitaip baigiasi Šypsena

Nzn Nežinau

geriausia kai iseina nieko neplanuojant ir dar geriau, nei ka suplanavus

As visai stengiuos neplanuoti, nes mano planai linke zlugti… Mirkt

Juk reikia žiūrėti ir į priekį…

cia priklauso nuo to ka planuoji ir kiek i prieki Taip

Todel kad planuot atgal nelabai ir gaunasi

jei ka planuoju tai maksimum dvi dienas i prieki Šypsena

Visad stengiuos suplanuot finansines islaidas kad paskui gale menesio nereiktu palangiu griaust Nekaltas

Planavimas į priekį tai tarsi užduočių kurias turi įvykdyti užsibrėžimas. Tik reikia nepamiršti, kad kartais gali ir tekti keisti, koreguoti arba atsisakyit planų. O kodėl patinka? Geriau siekti tikslo negu plaukti pasroviui.

o ka planuoti blogai ? jei neplanuociau, pasiklysciau Juokiasi kalbu apie darba Šypsena laisvalaikis- spontaniskai

ash tay nieka neplanuoju !

2 menesius planavau savaitgalio kelione su padruske i Varsuva. Ir nesigavo Liūdnas taip kad jokiu planu pas man nera ir nebus. Ekspromtu idomiau Gerai

tai wat…planuot nereikia…kas bus tas bus…tikslus uzsibrezt tai galima Cha cha~

aš viska expromtu darau…nes niekad niekur nespeju pagal suplanuota grafika Girtas

Neplanavimas yra zhalio jaunimelio privilegija Gerai Pavydzhiu ashai jiems … Ash visada planuoju i prieki, bet , pvz, shiandien planuoju kulturingai praleisti vakara Angelas , o rytoj keiksiuosi, kad planai nuejo shuniui ant uodegos ir vel pridurniavome su prieteliais ir prietelkomis Girtas

o as nieko pries buciau ismokti planuoti. bo pas mane su tuo dalyku visai blogai. del to pastoviai pasiklydusi jauciuos Taip