Kodel jau turintis savo pora zmogus labiau traukia kitos lyties atstovus labiau uz vienisus?

Tai nereik nė moksliškai įrodinėt, gi po sexo jautiesi kitas žmogus, atsipalaidavęs, geresnis visam pasauliui, ir tas matomai atsispindi nuo tavęs

o kaip gali netraukti, kai susirandi Moteris, kuri is taves zmogu padaro, t y. graziai aprengia, kiek patvarko, tai is karto kitos pradeda ziuret. O kai niekas neziurejo, tai tikrai nemanau, kad bent kiek stengeisi del savo isvaizdos. Ir siaip, kitos bendravimas buna. Moterys valdo pasauli! Juokiasi Flirtas

Teisybe TaipSvarus ir tvarkingi drabuzeliai,isplauta galva,nusiskute,o kol vienisiais buvo,galvojo,kam as reikalingas,kas mane toki mato,galiu atrodyt kaip noriu.

Turbut tai vienas is gyvenimo desniu

yra tiesos Drovus

Dėl skutimosi tai bent pas mane situacija tokia, kad man asmeniškai dzin apsiskutęs aš ar nea. Kai tyngiu tai ir nesiskutu. Skutuosi kai esu su Moteris ir nenoriu dirgint savo šeriais jos švelnią odą… Taip kad negalima sakyt jog moterys savo pastangomis priverčia vyrus skųstis Ne. Manęs nereikia versti to daryti, aš pats kai yra dėl ko, stengiuosi būt tobulesnis Taip Laimingas

Šypsena na tai kiek pasensi ir bus pats tas Šypsena o ir vedes tai nereiskai virs 40 Šypsena

Nepritariu, kad idomesnis buna TIK kai turi kazka salia Mirkt Mano pastebejimu jei Vyras moka elgtis su panom, o dar paaiskeja, kad jis neperseniausiai su ja issiskyres (sitas faktas kaip magnetas veikia Moteris), tai nuo panu demesio tikrai neatsiginsi. Šypsena

Sakai viekia ? nepaskyciau,ar bent jau nevisada. Šiuo metu tai(neseniai išsiskyriau) testuoju jei taip galima pavadint ant savęs. Dėmesio nesulaukiu. Atsitiktinumas? Šypsena

kodel 90% per myli nemyli issirenka melagius? O as visada ziuredama atspeju kurie yra melagiai…Ypac ant vaikinu matosi.Tie kurie turi merginas, laisviau bendrauja, zino, kad tos merginos lygiai tokie patys zmones, o ne kokie ateiviai ir bendrauja zmogiskai, nesimaivydami, nebijodami.Kai vaikinas neturi merginos, jis buna susikaustes, issigandes, nedrasus…o mergina ir traukia zmogus, kuris sugeba su ja bendraut, o ne tas kuris maivosi…

gal tai kad mergina mato tikraji veida o ne koki tai viena is ju , vienas patikti, kitas i lova itraukti ir tt

na del skutimosi tai as nieko nesakau, man paciai patinka kiek apzele vyrai Cha cha bet del visa kito, tarkim kaip aprangos, tai pripazink, moterys kiek patvarko vyrus Mirkt

Jei jie leidžiasi… Mirkt

o tu priestarautum, jei tavo pana patartu kaip rengtis? Mirkt

Paprasciausiai kai turi pana, kazkaip i kitas pasyviau ziuri o ne “isvepes” lieziuvi todel panos uzsikabina uz kabliuko “O kodel jis i mane neziuri taip, as juk grazi” ir kyla noras “nukabinti” Liežuvis ir paprasciausiai merguzeles galvoja, kad bus kietesnes uz kitas pvz. isardzius pora/seima Veee

nes uzdraustas vaisius skanesnis

Nes turintis antra puse naturaliau bendrauja ir nesistengia kazko is saves islauzti

geras Taip

Nu nesakykit,nesakykit,dabar vyrukai tiek demesio skiria savo isvaizdai,kad ir merginoms iki ju toli…Paziurekit,kiek ju lankosi soliariumuose ir grozio salonuose?