Kodel jau turintis savo pora zmogus labiau traukia kitos lyties atstovus labiau uz vienisus?

Uždraustas vaisius saldesnis Nekaltas

Todel, kad yra liepsnele akyse, labiau savimi pasitikintys, nes nebijo labai jau apsijuokti pries kitas, juk zino, kad visuomet laukia jo mergina…

Kazhkaip visi ne ish tos puses i reikala zhiuri. Ne del to, kad jau zhinai kaip elgtis, nes turi antra puse ir esi “apshlifuotas” Ne O todel, kad jauti vidine ramybe ir dvasine palaima turedamas savaja antraja puse Apkabinimas Ir tai kuo puikiausiai atsispindi veide - esi linksmas, nuoshirdus, atviras, kazhkiek nerupestingas. Zhinoma - seksualesnis, nes zhinai, kad yra zhmogus, kuris taves geidzhia GirtasVisa tai ir traukia prieshinga lyti TaipNes kai nieko neturi, esi paniures, piktas, liudnas, susiguzhes ir pats sau negrazhus Nustebęs

Nu atsiprasau Nekaltas

kazkada man irgiz kilo tokis klausimas Cha chagal todel kad ko negali turet to labiau nori Nekaltas nu cia seip… galima cia daug isvedziojimu surasyt, bet taj kur tiesa taj nezinau Ne

kas turi, tam ir dar duodama Taippriklauso nuo žmogaus laikysenos, kūno kalbos, pasitikėjimo savimi Taip

tuo, kad tas kas jau turi antra puse vadinasi si ta sugeba, o kam gi reikalingi visiskai nemoksos Cha cha

Aluscia kaip karjeros darymas susirandi baisa pabaisa o paskuikeiti iki tobulumo Šypsena

Pabūsiu Bibelforšeriu… Cha cha“Kas turi, tam bus duota, o iš neturinčio bus atimta ir tai, ką turi.”

Uždraustas vaisius visada skanesnis Cha cha

As irgi kazkaip pastebejau, kad cia yra nemazai tiesos… tik kyla klausimas ka daryt tokiom vienisom panelem, kurios neturi bachuro,gal kabintis ant kaklo pirmam pasitaikiusiam, kad veliau ir kiti atkreiptu demesi? Nekaltas

Na, tokiu atveju promotionu rūpintis neteks. Gerai Cha cha

tai tiesius kelias zemyn Cha cha tik pradek kabintis nors vienam Vyras ant kaklo tavo verte kris iki 0 Taip

Na, nereikia taip nusipiginti… Nekaltas 150 už valandą. Taip Cha cha

man atrodo, jog kai esi ysimylejes Myliu Myliu Tūsas Girtas …esi nerupestingas, visada laimingas besisypsantis ir grazus …manau ysimyleje zmones yra grazus Flirtas …ir to aplinkiniai negali nepastebeti…Nuo tokio zmogaus sklinda kazkokia “aura” ar kaip chia pasakius… Kiek man kartu teko tuo ysitikinti Taip, sulaukiau demesio is vyru zymiai daugiau, tik beda tame, kad tas demesys mane labiau vargino, nei gloste savimeile … tada man rupejo tik mano Myliumylimas zmogus …ech Drovus

Vienišiai tur eit vaikščiot porom Taip - kibs i kiti Cha cha

kabinis vedusiasm myli zmona myles ir tave Šypsena Taip Labas

O gal ta verte ir dabar nera labai auksta Šypsena? nepagalvojei apie tai? Ne ne… zinoma juokauju Cha cha

Truputi man per seni vede Vyras

Čia berods netgi moksliškai įrodyta.Gerai nepamenu bet mėginsiu paibūdint. Tipo sekso metu išsiskiria tam tikras hormonas ar kažkas tokio, nuo kurio jaučiama didesnė trauka priešingos lyties asmenų. Tai dėl to vienisiai ir maziau dėmesio sulaukia. Atrodo viską taip parašiau, jei kas galit patikslinkit.