kodel jam nereikia romantikos..... ?

Ačiū malonu - skaitau kad čia problema ne tame ar jis romantikas ar ne - papraščiausiai jis nekreipia į jos pastangas dėmesio o tai jau negeraiNeNe

O jus kas?..

…o kodel man reikia? Nežinau

Romantika,romantika… atsiprashau bet mane vemti vercia, tos visos banalybes, zvakes, vynas, "romantishka vakariene", raudonos rozes.Tiesiog koktu.
Nemegstu ash tokiu dirbtinai sukurtu atmosferu ir Aciu Dievui, mano draugas net nesistengia tokiu siuprizu man daryt, per daug gerai zino kad tokia dalykai man juoka kelia.
Pagaliau musu draugystei tokio nenormalaus meiles palaikymo nereikia.
Peace

GeraiGeraiGerai pritariu visais pelekais. priklauso nuo to, kaip tu ta romantika supranti. aishq, yra zhmoniu, kuriems reikia tos banalios ir nuvalkiotos "romantikos". bet gal jusu beda tame, kad gal tu romantika supranti taip, kad jis turi tau dovanoti geles, o jis pvz. visai neteikia tam reiksmes. pagalvok apie tai Pavargęs

p.s. ash tik dzhiaugsiuos, jei mano antra puse gyvenime nesugalvos man dovanot geliu… nekenchiu, kai zhudomos gelesKanda

O kas sakė kad dirbtinai - dirbtinai vis tiek gausis parodija - tas vyksta spontaniškai - o prakticizmas gerai bet tik ne ilgam - jau teko suprasti.

Ir jūs romantiką suprantat kaip gėlių dovanojimą - na tada užjaučiu jus - tikrai fantazijos ir romantikos nėra - sėkmės pragmatikams
Mirkt

NE VISI JUK ROMANTISKOS PRIGIMTIES Mirkt

Visokiu ir moteru yra kaip ir vyru todel nereiktu apibendrint kad vyram nereik o materim reik romantikos Taip

Noras romantikai atsiranda - ir tik su kai kuo o ne būna visada. Gali būti pragmatikas iki gyvo kaulo ir staiga pasirodo…kad tu ir romantikas

NekaltasNekaltas

kasiciok> neliudek!!! Gėlė Lūpos kiekvienam savo … Taip