Kodėl į antifryzo bakelije atsirado tepalo

Slėgis turi būti sistemoje ir kai normalu.reiktų pažiūrėti acidarius išsiplėtimo bakelį ar neburbuliuoja…

hmmm…galima pamatuot gi ar kompresijos "nemuša per šoną" tik reik pas normalų, tai suprantantį žmogų, tai daryt.
jei parduot ruošies mašiniuką, yra tokie sandarikliai - nu man padėjo savaitei gal kokiai.
Beje, ar kaista mašina pas tave? Pas mane tai labai kaisdavo kai buvo tarpinė prapūsta

Nu pas mane su temperatūra viskas atrodo normaliai,darbinė tai pastovi apie 90 laipsniu,nu ir šiandien kol kas jokio tepalo antifryze nėr ,vakar buvau nulupes bakelį ir išplovęs tai kol kas jokių pokyčių ner gal reikia daugiau pasivažinėti ar iš karto turėtų atsirasti tepalo bakelyje ,kaip manot…

Tai gal pas tave ten visai ne tepalas buvo? Gal nuosėdos kokios nors, jų dažnai būna. Pasiziūrėk ar kartais po tepalo probke nėra baltų putų? jeigu tau varytų kompresiją į aušinimo sistemą tai tikrai pastebėtum nes slėgis šlangose būtų 8-10 bar.

blyn pas mane burbuliuoja jau keli metai, meistrai sako kad vw taip turi buti, kazkaip netikiu is kur ten oras gali atsirasti ir spaudimas sukyla nezmoniskas tai tosola per kamsty isvaro, dasipili ir toliau vaziuoji, bet jauciu kad jau galas ateina viskam

man calibrai taip buvo, galva trukus… uzjauciu…

Nu tikrai neturi taip būti…Pas mane irgi burbuliavo gal 2 metus, bet jau kai antifreezas pradėjo lipti laukan, tik tada išardžiau ir radau pradegudsią tarpinę…