kodel bernams taip rupi gauti panaos telefona?

kodel bernams taip rupi gauti panaos telefona?

nezinau kas jums bernams darosi, bet jus keisti. ka tik susirasinejau su bernu ir labai pasipiktinau. jis tezino, kad as is vln ir jau praso telefono. kam jam jisai. jis gi manes net nepazista. gal as durna gal as baisuokle. tegul pirma issiaiskina ar jam patikciau o tik po to praso telefono nr. Piktas

Gauni telepona, prasideda sms, poto susitikimas ir tada arba meile arba BaisuŠypsena Taip

Ai nzn mes kazkaip ne per telefona susipazinom…Aš nekaltas O dazniausia kai susirasineji per ineta ar sms tai tada atrodo tox fainas, o kai susitinki in real tai…Baisu

tai as suprantu, kad galima pasikeisti tel kai esi kazkiek bendraves. bet kai tik labas labas is kur tu is vln duok tel. tai jau nesamone prasyti. nesuprantu kam to reikia

Man butu nutike taip pat, jei nebuciau sumastes pasikeisti nuotraukom… Cha cha Nu jau tokia grazuole tai kad… BaisuLiūdna Ne Na nesu ir pats jau ten koks grazuolis bet jinai tai NeŠypsena

Todel, kad pirmas kelias i merginos sirdi tai jos mobilusis telefonas Cha chaCha chaCha chaCha cha

o is vis ko tu tikiesi kai susirashineji su baxuru internetu ? ko tu tikiesi kai jam parasai "labas" ? ir ishvis ten dauguma tokiu kiauru mergu , kad nu i nx , as patas protu tikrai negaliu pasigyrt , bet jau ten tai nu i nx…arba gal jos kaip tik per daug protingos… Aš nekaltas

Ji tikisi sexo internetu Šypsena

Va…Aš nekaltas as irgi nesu jau tokia super taciau kai susitikau su juo…Baisu Reik nuotraukos visada prasyt!Taip

Cha cha Cha cha Cha cha

nu jagu tlefono praso tai gal ne internetu o telefonu…

ziuriu jus nieks manes nesuprantat. as net nenorejau su juo susirasinet. as norejau pazaist poola. ir viskas. tik pazaist. ir nenorejau su juo nei sneket nei susirasinet nei matytis nei sexo. del to ir klausiu kam jam mano tel. ir jei jis nori mergu susipazinimui, tai tegul ju iesko chatuose o ne zaisdamas poola. LiūdnaLiūdnaLiūdna

Kokiu nicku ten zaidi…??

krc gal jis ne apaie ta pula pagalvojo, gal jis suprato pulas i tave, tikriausiai, tai zinok as irgi paprasyciau numerio Cha chaCha chaCha cha

TaipTaipTaipTaipTaipTaip

o gal suprato , kad nori ant poolo stalo… Šypsena

jus vel manes nesupratot as nuejau i jipii ir norejau zaisti poola per interneta. dabar aisku. dabar paaiskinkit is naujo kam jam mano tel

Nori artimiau susipazinti Mirkt

nenervinkit. kam to reikia?
ka neuztenka cia pasneketi?

eik pamiegoti…