Ko rejkia norint transliuoti radio FM ?

Ko rejkia norint transliuoti radio FM ?

Krc pradedu nuo pradziu turiu radijo stoteles kelias (bet rejkes vienos aisq) tokias kaip pas mentus ! Noriu transliuti radija FM bet nzn tiksliai ko rejkia dar,kad galeciau tai daryti (nedideliu atstumu aisq)(yra ir iskelta antena 18m aukscio) Ko man dar rejkia ? ( Jus profai juk gal zinot )

Tai gali jau kurt mentu radija. Transliuosi mentams, Visi patenkinti bus

Pzdc nuotaika 100% pašoko. Gerai atsakymas.

Matyt pradžiai tau reiktu išsiaiškinti kas yra dažnis, dažninė moduliacija ir deviacija. Po to išsiaiškinti kokie šie minėti parametrai yra pas policininkų racijas ir kokie komercinėse radijo stotyse. Ir tik po to tau bus aišku kodėl tai neįmanoma.

Ir be abejo susipažinti su http://www.radio.lt
!!!

nu. jau net nejuokinga… vaiku darzelis…

skaitom… semiames patirties

http://www.rtk.lt/info/howto/

Gali kurt tik pirate radio Šypsena
et ne su tom stotelem Šypsena
Paieskok bangoj, as jau kelias tokias temas buvau uzvedes, jei ka rasyk i privata.

Nueini i radijo detaliu parduotuve. Nusiperki rinkinuka uz 7 lt. ale fm radijo mikrafas ir 50m. atstumu transliuoji. taip pasvaigsti kokias dvi dienas ir tada meti visas tas nesamones is galvosŠypsena

Arba pasidarai pradziai 1W FM siustuveli, tada bandai didesni gamint, tas nesigauna nes smegenu turis per mazas, tada susinervyji ir meti viska is galvos.
Praeina kox pusmetis, vel mintys ima lyst i galva ir pradedi gamint kazka is naujo, pajunti kad smegenys prasiplete ir ziurek pavyksta pasigamint 5W siustuva. Dar po kurio laiko pasigamini stereoencoder’i, dar paaugines smegeneles ir RDS coder’i ir … na toliau as dar net nezinau Šypsena Siuo metu esu tarp 5W ir stereoencoderio Šypsena 5W turiu, o stereo neber laiko isradinet, gal vasara kai lix tik darbas, moxlu nebebus Šypsena

Nueik i http://www.pira.cz geru dalyku yra Cha cha

Moderatoriai nepykit, viva radiopirates!!!

Seip tai pas mane radio stoteles ne tokios kaip pas mentus , o pvz tokios normalios kaip pas furystus . Seip galima pasidaryt laisvai toki dalyka (FM radija) nes stotele siuncia signala kuriam rejkia tik dazni nustatyt (nu aisq dar mikrafa stipra pajungt bet cia jau moku ) ir norejau tik jusu pasiulymu pazet o seip tas dalykas mano jau greitu laiku bus ygivendintas o mentai neprigaus nes leisiu radija tik tam tikru laiku ir tam tikru atstumu ! (rejkia gi isbandyt smalsu (aisq tas neilgam)) Kietas

jei dar kas domisi tokiu dalyku parasykit padesiu ! Kietas

fiskius aciu uz nora padet ! Kietas

Tave gaudys ne mentai, o RRT, o tie zasiukai ilgai netrunka jei nelaiku transliuoji. Transliuok tuo metu kai jie nedirbas, t.y. vakare nuo kokiu 19-20val. Tada jei niekas nepaskus kalesi varyt ramiai. Aisku jei gyveni ne vienam is didziausiu LT miestu, o kokiam miestely ar kaimely, tai gali is viso ramiai visa para varyt Šypsena
Tik kazkaip man ytartina ten apie tai, kad galima su furistu racijom per fm varyt. Reiktu nemazai perderint mano supratimu Šypsena

Tai suprantu kad ne mentai jie irangos neturi o leisciau taj aisq kad kai nedirba plius dar tokiam Panevezyje taj isvis nelabai kas ti ziures nes ciuju tox pirmas busiu ir plius dar jei ne ant viso pnvz taj tikrai neprigaus ! Kietas O paderint taj aisq rejkes daug betr tame ir idomumas ar ne ? Kietas

Na jei tau pavyks perderinti radijo stoti is greiciausiai 27 MHz diapazono i FM (88-108MHz)diapazona, tai pastatysiu tiek alaus, kiek sugebesi isgerti. Laimingas O kur dar deviacijos (stoteles 5-10 kHz, balsui uztenka, muzikai reikia apie 100 kHz) dydis, kad galetum normaliai transliuoti muzika?

Nu taigi žmogas pasidarys phone quality mono FM radijostotį…

Ir be 50uS korekcijų skambės kaip iš š…nos.

Panevezy as pats pries kelis metus pradejau, bet nebuvau tox naivus, kad manyciau jog pirmas Šypsena
Patikek, panevezys ne visai kaimas. Cia yra RRT skyrius. Isikures parko ir Dariaus ir Gireno gatviu sankryzoje esanciame dvylikaaukstyje Šypsena Paciam virsui prisikrove antenu Šypsena Shefas A Jackunas, vazineja su tokiuu mini dzipu, berods Isuzu Šypsena Tox zalsvos spalvos Šypsena Kartais jo boba su tuo dzipu varineja Šypsena Pats Jackunas turi (gal turejo) radistu bureli 17vid mokykloj. Na tiek info. Saugokis ir netransliuok anksciau kaip 20val, tada jei niex nepastukalins viskas bus OK.
Pranesk kai pradesi transliuot Šypsena

As radija trancliuociau is Marijonu !