Klubo moderatorius

Aš nieko netvarkau išskyrus savo norą pasikrušti… Mirkt Gerai
Ir BobaGėlėsBučkis man visai čia tiktų į poras… Mirkt
Labai norėčiau patvarkyti… Mirkt

Ai, Razrucha, su tavim as gi visad atvira Gerai Cha cha
O jei dvieju forumu moderuoti negalima, tai gal ir Dianela negali kandidatuot? Ar ji nemoderuoja kitur?

Matau najezdo bandymą iš už kampo ir žemiau bambos, reikia užsidengti…

Kai vairuodamas netyčia nutrenki į gatvę staiga išbėgusį vaiką. Tada kaltės jausmas vis vien yra, nors ir darei viską teisingai. Logiškai mąstant - vaikas kaltas, bet pačio kaltės jausmas vis vien lieka.

Apie 1-ą komentuojamą sakinį: Gerai, kad nurodei lizdo adresą. Žmonės turės galimybę realiai pamatyti vieną iš tavo naudojamų kiršinimo metodų realiai. Frazės ištraukimas iš kontekso - tavo mėgstamiausias būdas.
Apie 2-ą sakinį: Irgi be konteksto neturi prasmės, nes tai irgi pajuokavimas.
Apie 3-ą sakinį: Fakto konstatavimas.
Apie 4-ą sakinį: Aš taip iš tiesų manau ir to neslepiu. Gal dabar forumas - klubas bus ne toks suvaržytas, kur pasireikšti galima tik baruose.

Tai kam tada komentuoji. Aš nekaltas

Ir tai tu sugebi - įkasti žmonėms taip, kad labai ilgai skaudėtų. O pasiuntiniu tavo būti nesiruošiu - pati gali nueiti ir perduoti, vietoj to, kad tyliai slampinėti aplinkui. O gal bijai, kad labai skaudės?

Jau senai tau charakterizavau pakalusį Primenu, jei užmiršai:

  1. Pakales destruktyvus;
  2. Pakales - nuotaikos personažas;
  3. Pakales epizodiškas.
    Tokį tavo siūlymą galima būtų vertinti, kaip sąmoningą kenkimą forumui-klubui, siekiant atkeršyti už neįgyventintus planus atsiriboti nuo kitų lankytojų.

Lietus neteisus. Bangoje yra pora moderatoriu, kurie tvarko po pora forumu. Pvz., murrr tvarko Girl.lt ir Apie viska, o Mindze - Girls.lt ir Iki18.

2pakales
uzsigavai Apakęs ir ko Aš nekaltas tai tik mano nuomone…sakyciau, butumei gaves “papeikima” is auksciau Cha cha Cha cha Cha cha
o klubo forumas, jeigu gerai prisimenu, atviras visiems…

Evelina_Banga taip pat neteisi, Validolis ir DAINe taip pat mogeruoja pora forumu.
Nenoriu jokiu moderavimu shioje asharu pakalneje. Ishstojus ish klubo 30+ nematau prasmes test kazkokias diskusijas del kazkokios itakos dabartiniam 30 plius. Laiskit pabut laisvu pilieciu su druskos sauja kishenej. As jos ipilsiu kai kada, kai pasidarys saldu iki koktumo. Jei leisit Cha cha

Validoli, tu darai ta pacia klaida, kaip ir Ginger. Norint buti moderatoriu nebutina buti klubo nariu. Yra tam tikros moderavimo taisykles, ir jis bendros visiems. Jokio skirtumo kokiai partijai priklausai, taisykles nuo to nesikeicia. Geras tas moderatorius, kuris yra nesaliskas, o ne tas, kuris yra lojalus.

2Badas
Galima replika. Moderavau pagal forumu moderavimo taisykles. Nebuvo jokio saliskumo: tryniau tai, kas mano galva priestaravo internetinei bendravimo etikai. Apie istrinta zinute informuodavau privaciai. Deja, Badai, visiems geras nebusi: tuoj i "musi" stoja "nuskriaustieji" ir ju "advokatai". Kiti padekodavo, kad viena ar kita tema nukreipdavau i kitus forumus ir etc.

Na čia rėžiai mums kalbą, kaip iš tribūnos ! Mirkt
Žinau ir aš kelis dalykus.
Geras indėnas yra tik miręs arba be skalpo.Apakęs
Geras tas, kas pinigų tau skolina. Cha cha
Geras šmikis, jei šiteip prisidirbo… Mirkt

Pst Pst. Prieš teiginį užjuodintą aš nieko neturiu.

Tau taip norėjosi ten trinti, kad netgi įsigudrinai įlįsti į archyvus ir netgi ten pratrinti… Apakęs
Vienžo, nebuvo kas TauGėlės veikti, ieškojai darbo. Na darbas ir surado TaveGėlėsLiežuvis Mirkt

Ginger, pagalvok kaip dirba teisejai. Jie nesistencia buti kazkam geri ir kazkam itikti, jie tiesiog dirba pagal istatymus. Moderatorius neturetu stengtis buti visiems geras. Normalu, jeigu supyks tas dalyvis, kurio zinute buvo istrinta. Jeigu ta zinute buvo istrinta pagristai, jo pyktis - ne moderatoriaus rupestis. Pagalvokit kaip dirba teisejai: jie teisejauja pagal istatymus, net jeigu tie istatymai jam ir nepatinka.

xi xi xi, na ir susukai Razrucha Mirkt tu cia savo minteles…
dabar jau gaunasi priesingai: pirmiau as darbo, dabar darbas manes Šypsena))
o uz kvietkeli tai aciu, ar is sirdies dovanojai Aš nekaltas

O kaipgi, aš juk taip myliuŠirdis TaveGėlės. Mirkt

Balsa atiduodu uz Razrucha!

man labiausiai prie sirdies Razrucha!Noreciau,kad jis butu sio forumo moderatorius

Siūlau LietųLietuvoj.
Entuziazmu trykštančių čia vis mažiau.Mirkt

Tik nežinau ar turiu balsavomo teisę Cha cha Cha cha

Zaluma Gėlės, geriau nejuokauk Baisu

Nu gerai. Pasakei ir gipsas Aš nekaltas

Vistiek siūlau santūriąją Ledi Gėlės Gerai
Ir ką norit, tą sakykit.

Dianela