Klubo moderatorius

Manau, kad aš turiu teisę pareikšti savo nuomonę. O gal tik linktelti galvą ir pasakyti: "Leiskite vykdyti"?

vienas namuose,nesupratau,kame problema?Aš nekaltasAš nekaltas

Dar susiplakit, goriacyje estonskije parni…

[quote]
Piano rašė:
vienas namuose,nesupratau,kame problema?Aš nekaltasAš nekaltas

Problemų jokių, tik mūsų nuomonės visiškai nesutampa.

vienas namuose turi, be abejo turi visas teises, kaip ir mes visi… Šypsena Tik aš vistiek nesuprantu tavo pykčio protrūkio… Aš nekaltas

Tai paaiškink ant ko čia pyksti… Ant Evelinos_Bangos ar ant musu? Kažkaip nelabai einas suprasti… Kas tau neduoda ramybes? Kalbek atvirai ir aiškiai…

[quote]
vienas namuose rašė:

O kur tu matai pyktį? Ten buvo tik ironija. Mirkt

net neabejok, butu tvarka, kad kiti forumai tik pavydet galetu… jei ka - jau turiu du balsus… kas dar?

Jei ką, siūlykit mane, RAZRUCHA, aš daug daugiau nei du balsus surinksiu ! GeraiMirkt Ir tvarką padarysiu gera ! Gerai Gerai Gerai
Užteks to balagano ir įsivyraus čia visur taika (pyys’as (angl.k pagal tarimą)) Mirkt

Siulyciau Ledi arba Daniela

Ledi & Daniela

Razrucha Taip

Paladinas Gerai
Elva Gerai

Gerai Niu va renku balsusGerai, pradėjau ir politiko karjerą !Gerai Mirkt

Aš JusGėlės visus, brangieji mano, atvesiu vorele į šviesų Rojų ! Apakęs
Laukiu JūsųGėlės palaikymo ir pritarimo prie Rojaus vartų…
Raktus man tiktai duokite, maldauju.

Kadangi Ledi Gėlės ne prie sirdies moderatores pareigos, realiausios kandidates berods butu Elva ir Dianela. Kuri is jusu noretumete pasiimti i rankas moderatoriaus irankius? Šypsena

ei, paskubekit, kuri pirma atsilieps, ta ir gaus trintuka i rankasCha cha… ir jau laikas butu uzsiimt darbu, a ne? sarashiuka patvarkytMirkt

O gal Validolis jau nebutu pries? Šypsena

o cia pakales keverziojo “Lizde” ( http://www.lizdas.lt )
Re: Neatlaike mano organizacinis talentas…
Sep 19th, 2002 2:48 pm

"Pagal priesisku zinuciu kieki Ginger ir Lietui as tikciau Šypsena
Tik gal klubu steigti nereikia, a? Aš nekaltas
Beja, Bangoje permaninos - Ginger atsistatydino. Tikiuosi, kad ir as inesiau savo kuklu indeli i ta sprendima. Mirkt "

Be komentaru Cha cha Cha cha Cha cha
Gal nubek, prasitrinsi Liežuvis
Tiesa, perduok troy Bučkis linkejimus, nepamirsta jis manes, net tema atskira dedikavo… Kietas

P.S. Oi, tik dabar susivokiau, kad jau nesu “trintuko” savininke, tai labai atsiprasau uz si “lyrini” nukrypima nuo temos, manau, Boba Gėlės nesupyks…as i moderatorius siulau pakalusi Taip

tai kad Validolis IT tvarko, vienam per du tvarkyti Banga neleisKietas

idomus ten pas juos vertes matas - prieshisku zinuciu musu adresu kiekisCha chaCha chaCha chaCha cha
galvoju, ko cia kai kurie personazahai taip stengiasiKietas