Klubas \"kaip patikti Rydui\"

Klubas "kaip patikti Rydui"

Rydas mielai priziuri ir palaiko mano "lieknejanciu" kluba ale jam ten visos neskanios,storos,lasinuotos ir t.t.

Atsidekavodama jam noreciau pasiziureti ar daug cia esnanciu atitinka Rydo standratusMirkt

Visos kurios norite savimi pasitiketi,buti lieknos ir susitikti su bangos donzuanu prasome registruotisGėlė

------------------------Laimingas---------------------
zr. 30 zinute ir 88 zinute
o visa tiesa apie mane 96 zinuteje Drovus

Tu chia nesishypsok, o standartus pateikinek, kad zhinotume i ka orientuotis Cha cha

Na kadangi Rydo nemaciau, tai nezinau ar jis atitiktu mano standartus. Koks jis?

taip
Taip Taip Taip Taip Taip Taip
pateikinėk, nes dabar dvejoju - ryžtis ar ne JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Norincios:

KamiliuX
Angeliux1
dali
chokoladka(ana vakar isitikinus kad Rydui netinkaNekaltas)<-Zinok dar tu sita kandidatura apmastykMirktTaipGerai

Na del lieknumo tai tikrai tureciau atitikti Rydo standartus, gal net per daug Šypsena Del kitu kriteriju, tai cia jau Rydui sprest Mirkt
Labai idomu kaipgi pats Rydas atrodo Apakęs

atsakingai pareiskiu kad :
Angeliukas ir Kamilius - standartus praeina Taip Kamilius tiesa sunkiau, bet irgi praeina Taip O Angeliukas tai visai laisvai tinka i sarasa Laimingas

Jo o paskui vat ir kyla tokie klausimai &quot;Ar jau visos lietuves tokios pasileidusios&quot; Šypsena

man iki jo standartu 6 kg minusuot reikLiūdnasŽliumbia
ale iki praeivio standartu tai visus 12!BaisuBaisu

Nieko nebus. Publika pageidauja pamatyt Ryda. Ryduli, teks pasirodyt shiai kompanijai, pravest paskaita apie tai, koki turetu buti ishmatavimai ir panashiai.

Ne ne Vineta esme visa tame,kad jei patiksi Rydui,patiksi visiem vyramMirkt

Mes cia tikimes jo kukliu pastabu apie musu moteriska lieknuma ir kitoki zavesi…

[quote]Rydas rašė:
atsakingai pareiskiu kad :
Angeliukas ir Kamilius - standartus praeina Taip Kamilius tiesa sunkiau, bet irgi praeina Taip O Angeliukas tai visai laisvai tinka i sarasa Laimingas
[/quote]

Rydai, o man indomu, tu tik iš foto nusprendi, ar apčiupinėji, pasveri ir pamatuoji asmeniškai? NekaltasCha cha
aš, žinom, nesisiūlau Ne bo kaip visada netinku Žliumbia Cha chaCha chaCha cha

Rydai, tai tu skaichiais ka nors pateiksi, ar ne? Cha chaCha cha A tai &quot;vos vos praeina, nepraeina&quot;, chia ne kalba.

na, aš ne girta, tai gal bent tuo Rydui patiksiu? Nekaltas Cha cha Kietas

Idomu, o as tikciau? Flirtas

Kuri cia moters girtumo stadija kai sako&quot;as ne girta!&quot;Juokiasi

Tai ash tada Rydui niekaip nepatiksiu Cha cha Nes bunu girta ir dar prie zhmoniu kabinejuos, kai prisigeriu Juokiasi Uch. Prisimenu vakar eiles prie tuliko Juokiasi Ai bliam, zhinot, nereik man to Rydo Cha cha

turiu itarima, kad Rydas pasidares shablona, ir jei i ji telpi, tai vadinasi Gerai jeigu lysdama supleshai, tai Blogai
Žliumbia
kaip sukust?