Kluasimukas visiems

Kluasimukas visiemsFlirtas

Niu siaip man tai patogiau dzinsai, bet kaip kada uzsidedu ir sijoneli Šypsena Sijonas, kazkaip graziau gal (dar priklauso nuo dzinsu, nes ir jie gali buti zjb)…Šypsena

nu nu, kur tokiu galima gaut? Juokiasi

Kaip visada istikima sau. Juokiasi

labiausiai patinka be sijonelio ir be dzinsuLaimingas

ir su sijonu,ir su dzinsais vienu metuŠypsena

Grazios ilgos kojos… mini… dailus ufpakaliukas… mmmm… Šypsena Kas gali buti graziau Šypsena

patogiau su dzinsais,o fainiau su mini.Aisku,dar daug kas priklauso nuo dzinsu,jei "zaibys" tai gali eiti kur tik nori vis tiek neatsibos

TaipTaip

nafig tau tie dzinsai kai turi tokias dailias kojitesTaipGirtas

Vasara grazios mergos turi vaikscioti su sijonais o negrazios niekur nevaikscioti
Ziema grazios mergos turi vaikscioti su kelnem kad nenusaltu subines ant kurios vasara mausis sijona o negrazios mergos niekur nevaikscioti

Grazi mergina su sijonuku atrodo dar grazesne, seksualesne, tai vienareiksmiskai. Taip. Mini netinka oficialioje aplinkoje, nes nukreipia demesi ne ten kur reikia Cha cha.

man tai dzhinsai patinka,kad butu neaptemptos ir klioshaiTaipCha cha

Taip eini ir istirpsti visas … Cha cha

dzinsiukai aisq patogiau, su sijonuku nepasilankstysi juk!!!Mirkt

daili mergina bus daili ir dzinsose ir su sijonuŠypsena su sijonu geriauŠypsena)))

bent jau turetu butu suglaustos …

nezinau kodel, bet dzinsai man niekada nepatiko, labai jau nepatogus, sijonus megstu ir net labai juos deviu gan daznai.o kasdienai renkuosi patogias kelnes.

Grazu uzpakaliuka skarmalu aptemk ir tai graziai atrodysTaip

o jei dar kojos negrazios…

aisku, kad sijonelis. Bet tada mergina turi elgtis atitinkamai. Slykstu kai su sijonuku, o issivaizduoja kaip su dzinsais …