KLONU istorijos

KLONU istorijos

klauskit , jei norit suzinot kas kieno klonas , apie visus zinau , pastudijavau truputi braiza , unikalius zodzius kuriuos tik jie naudoja ir supratau kas kieno klonas. Taip kad klauskit nesivarzykit gausit issamu atsakyma .

o… ar as klonuota?.. NekaltasNekaltasCha cha

jo tave gerai kazkas prakluonavo , i kluona isitempes per4 sikna

m… Nekaltas ka ce klowst, gerew sakyk taip Cha cha
pradekim nuo mahomedo… Cha chaMirkt

na cia dauguma nicku yra mano klonai , pvz rideri paklonavau kai jauti kryzminau su ziurke hennessy klonavau is fekalijos ir siaudo ir taip gavau mesla ir dar daug cia yra mano klonavimo rezultatu

tai dar nepasigydei?.. ApakęsApakęsApakęs
pats laikas jau butu JuokiasiJuokiasiJuokiasi

mahomedas man atrodo yra klonas , seniai buvusiu useriu , nes braizas pakankaamai nepazystamas (bent jau man), o varo visiskas sapaliones ir nuo pirmos zinutes , todel darau isvada kad jis razruchos klonas

aha zinoma , daktare mahomedai , dabar savo dienos nusisnekejimu norma ivykdei , gali toliau eit su teciu sangulaut

tau liga -pilkosios mases nebuvimas tame shu.delyje kuri tu vadini galva.

rideri atrodo vieninteli karta mums su tavim neteks gincytis , nes mahomedas tikrai priplotas , bet as zinau kas tavo klonas (klonai)

razrucha tiek klaidu gramatiniu nedaro kaipo mahomedas ir fantazija pas mahomeda gerokai skurdesne. nebent razrucha degradavo, tik tada mahomedas galetu but razruchos klonu

Apakęs kas? Mirkt

nu destyk savo isvadas, jei nenori viesai vardyti mano "klonu" - man i prvt
butu labai malonu argumentu kazkokius isgirst - rasybos palyginimo ar pan

naujausias tavo klonas kunigaikstis , galiu tiek pasakyt o senesniu neanalizavau

JuokiasiJuokiasiJuokiasiJuokiasi

no comments.

tai vis tik nusprendei prisipazinti ? Saunu visiems daug aiskinimosi sumazinai , as dar del Kunigaikscio abejoniu turejau , bet dabar jau nebe

na dar karta isitikinau kad esi nevekshla piemengaliukas kurio tevai bereikalo moka ISP uz neta. tavo ziniai as tolkieno knygu neskaiciau.

nu man uzteko ir to pirmo prisipazinomo , kad esi kunigaikstis , kam dar karta tai sakai? as nezinau ar tu Tolkiena skaitei ar ne bet kaip kunigaikstis (beje ir Kaip Rider) , tu blevyzgoji visiskas nesamones , o tie "vaizdingi" palyginimai kaip pasakeliu pririskaiciusio.

kurgi tas mano prisipazinimas? tavo ziniai no comments reiskia be komentaru o ne " taip, as esu kunigaikstis"