Klausymas daugiau merginoms... ar yra brolis/sese pasakes: kaip grazei sendien atrodai...

Nu uz mane tai mazesne Cha cha Cha cha Cha cha

mano broliui patinka blondines Cha chatodel as jam isvis nepatinku Cha chanors siaip buna stebuklu Drovus

mano brolis jaij paklausiu teij sako “aisq kad geraij” o jaij tas drabuzhis nepatinka kritikuoja…bet chea reatas atwejis Laimingas

amm… jei ka as irgi savo galiu parduoti! netgi uz dyka atiduoti…! Juokiasi Girtas

gal kada ir yra pasakius sese Nekaltasnepamenu

Juokiasi Girtasrrr… as dar damokeceu Pavargęs

Neturiu nė brolio, nė sesers Nekaltas

taj va as siulau atiduoti tau broli savo… o paradigma gali parduoti…rinkis kajp nori… Cha cha

aga ne viena ir ne du kartus ji buvo man taip pasakiusi…ir tai labai pakelia nuotaika,nes as zinau,kad tai ji sako labai nuosirdziai Taip

as vienturte Nekaltas

taip Taip yra mano brolelis man taip pasakes Taip ir as jam pasakau… Laimingas

joa broliui as irgi pasakau… Šypsena bet jsi man taj nedaznai… o jam as taj keikviena diena vos nia… Nežinau

sako,sako Nekaltastik dazniau linkusi pastebet,kas yra blogai Cha cha

kai paprasau ivertint isvaizda,tai paziuri ir pasako kas gerai,o kas blogai… Flirtas

Nea Ne

Man irgi… Drovus Nors delto daug nekvarsinu sau galvos Mirkt

sesė kartais sako taip… Taip bet dažniau pagiria mama arba draugės Cha cha

jis dazniau manes klausia, kaip atrodo Cha cha kartais ir mane pagiria Flirtas o seip kai perku drabuzius, tai patarimo klausiu brolio Juokiasi

Neas su sawo sese gan blogai sutariu Baisu Veee Kiaulė

o pas mania atvirskciai… kai brolis perka drabuzius jis manias klausia… Mirkt o kaj pati perku nevaziuoju su juo… Šypsena