Klausymas daugiau merginoms... ar yra brolis/sese pasakes: kaip grazei sendien atrodai...

mano sesyte visada mane pagiria kai iseidineju is namu Drovus

taj liabaj gera sesytia turi Taip Gerai

gal negirtu jei maza nebutu… Nekaltas bet ai man tai visai patinka kai pagiria Laimingas

as turiu sese nu mes tikrai gerai sutariam…ji man visada pasko jei graziai atrodau… Šypsenakas daugiau pasakys kaip atrodai negi mama? Apkabinimas

man tas pac…et tie broliai… Veee Cha cha

ot gera sesute turi Taip

mano brolis man sako tada, kai matomes… tai gal karta i savaite gaunas Cha cha

Kad ir kaip is broliu tai neitiketina, bet yra. Kiek pamenu. Dazniausiai jis manes klausia siaip… Nekaltas

mano broliukas yra man pasakes ir ne karta… Drovus gal delto kad retai matomes… Nekaltas

ni… sesei nusiunciau savo foto. paklause “kokia merga cia man atsiuntei?” arba topinis klausimas “briga, tai kiekt au jaud abar metu/ tai i kelinta klase eini tu???” Žliumbia ziaurus tie sesej su broleis Ne

tai gal jus matotes per metus karta?

Taip sese daznai man tai sako. Sakau ir as sesei. Nerasciau kito tokio zmogaus kuris mane taip myletu ir kuri myleciau as.

niu bleen as irgi noreciau brolio Nežinau ir is kur man ji daba gaut ? bet turiu pussesere ir mes su ja vienam name gyvenam tai visada kai paklausiu kaip atrodau jinai sako “nezinau” Cha cha taip kad … Šypsena

Kažkaip nepamenu Cha cha Išvis, mano brolio grožio supratimas visai kitoks nei mano Pavargęs O gal jis išvis jo neturi Nekaltas Cha cha

nu buna buna kartais Šypsena

niu mano brolis kartais pasako Taipretokai bet vistiek pasako Nekaltas

Sakau,tik kolkas ji manes nesupranta Nekaltas

joa…parseliai jie… Cha cha Girtas

amm… taj jin dar maza maza? Nekaltas Cha cha

Nera pasakes Ne ir ishvis toke tupo brolio kaip pas mane dar paieskot reiktu… Gal kas pirktumet?