Klauskit ko norite apie k700

Klauskit ko norite apie k700

Gavau si telefa,jega,tai jei turit klausimu rasykit.jei jau yra panasi tema galit trint

Taip sakant nusprendei cia visiem pasigirt Cha cha

Kaip filmuoja? Kokia ekrano rezoliucija? Kiek atminties? Keliu tonu polifonkes?

Kaip filmuoja? Kokia ekrano rezoliucija? Kiek atminties? Keliu tonu polifonkes?

Atmintis beveik 43mb,rezolke 176x220 ekranas TFT bet jau ant tiek cool…(per testus vaizdo posisteme keliolika tasku lenkia nokia 7610)vaizdas ryskus kontrastingas.kamera gerai filmuoja 4x zoom krc mp3 taj jega kokybe.gali dar klaust!)

Poly 40 tonu,groja mp3 ,wav midi…kitu nebandziau.

Ikelt nauju Java gemu nebandei? Ar Java geimai nuo t610 veikia ant k700? Laimingas

O kokia zaidimu kokybe? 3D grafika macew yra… O kaip mp3 kokybe? Negi tokia gera?

O kokia zaidimu kokybe? 3D grafika macew yra… O kaip mp3 kokybe? Negi tokia gera?

Mp3 labai gerai traukia,stereo tikrai yra o tai girdejau kad kazkas sake kad nera.3d zaidimai unreal super real tennis,speed chase,splinter cell(pastarasis tiesiog jeigu pasakyciau unreal to neuztektu,tikrai)krc kool.ant jbenchmark gavau 2300 tasku…ka dar?

Mp3 labai gerai traukia,stereo tikrai yra o tai girdejau kad kazkas sake kad nera.3d zaidimai unreal super real tennis,speed chase,splinter cell(pastarasis tiesiog jeigu pasakyciau unreal to neuztektu,tikrai)krc kool.ant jbenchmark gavau 2300 tasku…ka dar?

Mp3 labai gerai traukia,stereo tikrai yra o tai girdejau kad kazkas sake kad nera.3d zaidimai unreal super real tennis,speed chase,splinter cell(pastarasis tiesiog jeigu pasakyciau unreal to neuztektu,tikrai)krc kool.ant jbenchmark gavau 2300 tasku…ka dar?

Prisiprašei Cha chaOK, pradedam: 1) kas ištaisyta paskutinėje softo versijoje? 2) kuo skiriasi K700 nuo K700i? 3) Kaip veikia BT remote f-jos? kas tai per daiktas? 4) Ar galima rašant SMS, į jį terpti numerį į telefonų knygelės? 5) Kokiu atstumu veikia IrDa? 6) Ar JAVA “bendrauja” su BT? T.y. ar galima per JAVA valdyti BT ir taip patogiau susirašinėti? 7) Kokios melo, kurias galima priskirti SMS skambučiams? tikiuos ne tos pačios, kaip buvo T610? 8) Ar galima išdidintą telfono atmintyje esančias fotkes? 9) Kiek MB iš tikrųjų galima sukišti į Telefonas? man reikia ne atsakymo iš lentelės, o iš PRAKTIKOS. 10) kaip garso kokybė klausant MP3/Radio per išorinnį garsiakalbį? Laukiu ats Cha cha

Kur tau jis atsakys y tokius klausimus Cha chaCiuju intelektas kajp forso-paziurek y jo zodziu kajp kool,unreal,daugew nej unreal Cha chaGerew newargink jo,pasigyre zmogus ir uztex

Juokiasi Gerai LilG As irgi taip pagalvojau Cha cha Nu gal tegu bando,man idomu Šypsena

Tyli jau Cha chaBet girdejau toky bajery-buwau kn ce wiena sawajtgaly,sedziu stoteleje,o shalia 2forsai kalba.Wienas sako: koki tel dbr turi-aj n3100,sako kiek mokejai:tu ka bl,kuo mane laikai? As forsas,man ne lygis pirkta tel turet Cha cha Cha cha

Juokiasi O,kaip gerai Cha chaBuna visko Nekaltas

Alter_ego, vel prasideda kiekvienos zinutes komentavimas? Cha cha Cha cha Sito mano posto nekomentuok Piktas

Liežuvis tuoj as VISAS komentuosiu Juokiasi