Klausimux dėl "bliūdo" arba kaip ten jis- Kruonio HAE.

Klausimux dėl "bliūdo" arba kaip ten jis- Kruonio HAE.

99% NeLiūdnas

subjektyvi TaipTaipTaip
atvažiuosi į meetą ?????????

Buvau savaitgaly toj pusėj- tai man vietinis žvejys paporino tokį dalyką: tipo Kruonio HAE direktorius turi teisę duot leidimus žvejot “bliūde”…anot viecinio (berodz Kaišiadorsko žvejo)…davė tuos leidimus apylinkių gyventojams, aišku Kowianskiems ir kitiems (bent jau 2 žinau kurie turi tokius leidimus)- viso apie 700 vienetų…ir basta - daugiau nebedalina… Liūdnas…tai sakykit- gal kas girdėjo- duoda- neduoda- kur kreiptis- kada-pas ką- kiek kaštuoja ir pan ??? (sakė, kad nx nekainavo)…ir aplamai- jei nebeduoda- tai kodėl nebeduoda- ar jis čia kox caras…ar šiaip ? bo užpsa žvejyba- kai visokie murziai reikalauja leidimų…taip ir norisi juos nuleist paplaukiot Cha cha Taip

Kas, kaip ir už kiek dalina nežinau Nekaltas, bet žinau, kad jie galioja tik iki žiemos Taip Kai užšals - dar neaišku ar bus išdavinėjami leidimai poledinei žūklei Nekaltas

Oi opi tema daugeliui. Siaip leidimai isduodami nemokamai. Kai tik prasidejo ju isdavimas, tai dar galima buvo nuvaziuoti tiesiai pas KHAE direktoriu, paverkti ir israsydavo. Po to leidimu isdavimas vyko tik per desimt pazystamu… Man bent jau kainavo du brebdzio butelius. Gavau gal per triju zmoniu grandine… Nelabai jis ko vertas. Atvaziuos apsauga, sakysi neturi leidimo. Paprasyk, kad tau suteiktu. O jei ne, manau pasiulys susivynioti meskeres ir baigti zvejyba. Mirkt Labas

Turejom objekta tam Kruonio HAE, siule imt leidima, bet neemiau vistiek galvojau nevarysiu ten gaudyt, o brigada kur dirbo tai visi pasieme ir neblogai pagaude, pats maciau Gerai karosu dideliu, ziobriu kelis Apakęs, sterku

gerai butu,jei tai butu tiesa Gerai

Na as nemanau kad tik lieps susiviniot meskeres,pinigelio tikrai nores Taip,tas pats kas man reikejo irgi issiimt Raseiniuose specialu leidima,as jo neturejau bet nesake kad susiviniok meskeres ir ding,teko paklot lituku kad nekonfiskuotu

Oi gerai tada būtų…Tik apsauginiai Šakiuose maladiec, susitarti vietoje gali ir mokestis palyginus simbolinis.

Štai ką galiu pasakyt: pavasaryje gavom 7 leidimus, man ir bendradarbiams Taip, didelių problemų nebuvo gauti. Žvejyba ten šiaip sau Liūdnas nepasakyčiau kad džiugino. Mūsų trys grupelės žvejojo įvairiu laiku, įvairiais masalais. Aš pats sėdėjau ten ne vieną dieną ir ne vieną naktį. Galiu pasakyt tik tiek, kad kažko nuostabaus ten nebuvo. Tiek aš tiek mano bendrad. pagavom po keletą dešimčių karosų, dydis apie 300-500 gr. Keletą karpių apie 1,2- 2 kg. Vieną naktį užtaikėm ant starkių, tai palupom neblogai, bet dydis tik iki kilo. Leidimas galioja iki 2004-12-31, taigi ant ledo manau užlipsiu. Sako, kad gražių ešerių pagauna, tik sekmadieniais reik nuo ledo iki 12 val. dienos išsinešdint, bo kai pradeda kelt vandenį tai paskui nenulipsi. Saugo juos saugos tarnyba “JUNGTIS”. Du apsauginiai ten visai nieko, bet vienas toks su akiniais Pavargęs durną bėgį įjungęs vaikšto, sveikintis nemoka ir labai jau priekabus. Jei kas važiuosit, tai Taurė arba Alus geriau neimti Ne nes už tai ir leidimą gali suplėšyt (aš jį įlaminavau). Kaip jis atrodo galit pasižiūrėt mano dienoraštyje. Šiap ten žvejot mes nevažiuojam jau nuo rugsėjo mėnesio. Labas

na girdėjau, kad šiais metais kažko ten nekimba… Liūdnas…tačiau mačiau kaip žiemą traukė- vaizdas super Gerai sakykim: 5 ešeriai- minimum po 0.5 kg, starkis toxs pats…ir karpiokas kox paima…na gražu- tikrai Taip (čia - žinoma parašiau progresiją tarp žuvų o ne visos dienos ulovą)… dėl apsaugos- pažystamas ryte sumokėjo 50 Lt, o valkare kitas kažkox nuopisa iš kito rajono važiavo- vėl nuplėšė- 100 Lt… Baisuir net nėr kalbų apie susivyniojimą… Ne… reikalas tame, kad sakykim- nepjūklint žvejot iki jūros (25 Lt benzas, 10 leidimas kokioj minijoj arba šumacheriui ir t…t.t.t ir t,t,…t )…o čia būtų prie pat 87 km…ir jau vietoj… Šypsenatai ar duoda tuos leidimus ??? nes rybos ten tai job-tvaj-mat kiek ten…

rico - nelabai jau ten yra zuvies, si sezona tikrai nekas

zuvies ten yra, bet siais metais visur totalus pravalas Baisu Piktas, o ant ledo tikrai niekas neleis zvejot Ne Liežuvis

kodėl manai neleis ??? aš manau leis, pas mane leidimas iki 2004-12-31 Taip

jo teva sir is kazkur gavo toki leidima tik iki gruodzio pirmos berods israsyta, na galima ir be leidimo normaliai ir smagiai pazvejoti, jei neatsiranda koks ponas kuriam sunku uzlipti iki virsaus pesciam ir atvaziuoja su masina tada apsauga neiskarto bet pasirodo ir kai atvaziuoja is toli matosi nivos stogas Cha cha

ten graziai papraso susirinkti meskeres ir dingti, ta apsauga skirta ne zvejus kontruoliuti o saugoti objekta, o leidimai tam kad kontruoliut zveju kieki tam kad neterstu aplinkos ir t.t. juk ne visi issiveza butelius maisiukus ir pan.

man net nereikia leidimo Liežuvis Kietas, ir ne manau, bet zinau, kad neleis (tai per daug rizikinga elektrinei) Nekaltas Drovus

As irgi nemanau, kad ziema leis zvejoti. Seip girdejau pavasari isdavines naujus leidimus Apsauginem kaip ir dzin, kad zvejoji kol nesiukslini o kabintis gali gamtosaugininkai

Aš turėjau minty, kad jei atvažiuos elektrinės apsauga ir neturėsi leidimo paprasčiausiai pasiūlys susivynioti meškeres. Jokia privati apsauga ar apsaugos tarnyba neturi teisės atiminėti meškerių ir išrašynėti baudas. Vo jeigu gamtos apsauga pagaus be leidimo, dada gali likt ir be meškerių ir be pinigų. Sadyvra teisus - LINKĖJIMAI Labas Labas Labas Labas- žiemą žvejoti apsauga neleis. Per daug pavojingas užlipimas ir nulipimas ant ledo. Bet žinot gi mus Lietuvius Mirkt Mirkt Mirkt Žvejojom kai jokių leidimų nebuvo. Žvejoji ant ledo, GA apsauga vaikšto viršuje, kviečia baudas susimokėti. Iki muštynių daeidavo… O žuvis šiemet tikrai nekimba… Čia ne mano vieno nuomonė. Liūdnas