Klausimukas, Seimos klubo merginoms: kirpyklos.

Klausimukas, Seimos klubo merginoms: kirpyklos.

SveikiLabas
Gal galite merginos patart gera kirpykla Vilniuje.?
tiesiog norisi naujo kirpimoTaip, ir baisu kad nesugadintu plaukuBaisu.
is anksto dekoju.
D.

ui, nžn… Galiu tik Šiauliuos patart. Nekaltas

kiek dali skirti pinigu?
kas yra geras kirpimas?(ar lengvai susukuojamas ar ‘kazkas tokio’?
Flirtas

niu manau iki 100 lt o kirpimas kad graziai atrodytu - tikrai ne kazkas ekstravagantiskoŠypsena
D.

beje, aisku galiu galiu pati susizinot kur kerpa, tiesiog norejau paklausyt Jusu patarimu: kur Jus gerai nukirpo, o gal turit kokia megstama kirpykla, ar gera kirpeja. gal taip truputi patikimiau…
Flirtas
D.

As po ilgu ieskojimu apsistojau ties Milda, kuri dirba salone "Boccolo" salia Hales turgaus. Va ir vakar ji mane "pakoregavo" po jau itin ekstravagantisko kirpimo, del kurio visa savaite su skarele vaiksciojau ir nuo zmoniu slepiaus. Kiek draugiu esu pas ja nuvedus, ne viena nenusivyle.
Rekomenduoju Gerai

gal dar kas galit ka pasiulyt?

Nu panasu kad daugiau nieks nenori isduot savo auksiniu vieteliu Cha cha

Puiki meistre Virginija Strelskaja salone ‘Bolero’ prie Snoro banko. Tik uzsirasyt reikia gerokai is anksto or kainuoja nepigiai, bet profesionali meistre, tikrai nenusivilsi. Laaaabai rekomenduoju GeraiGerai

O ash rekomenduoju meistra Zbygneva, Simonoje, mano visos drauges, kurias vedziau pas ji, dar dabar tebevaikshto, turi skoni ir ranka! Bet uzsirashyti ish anksto reikia, plius ish manes ima kaip ish senos klientes, o ish nauju, nezinau, gal paklausti kirpykloj, kai sakmbinsi, jei skambinsi Cha cha o shiaip buvo kirpimas apie 60 lt, dazymas irgi, nu, bet priklauso nuo plauku ilgio ir dazu, nes yra augaliniai, kurie labai brangiai kainuoja, zodziu, orentuotis apie tokia suma plius minus 20 lt.
Nuvaryk pas vyra kirpeja! Cha cha Pas ji kitokios akys nei pas moterishkes! Juokiasi