klausimelis

klausimelis

As va katik nusipirkau siemens c55, man salone pasake, kad pries naudojantis ju orieki aji 10h pakrauti. Vat as ji dabar kraunu ir man idomu ar kol jis kraunasi as galiu jame landzioti ar tai nepatartina? Šypsena

Drasiai landziok, nieko neatsitiks. Smagiu pasnekesiuTaipTelefonas

Landžiok į sveikatą kiek širdis geidžia,tik įsidėmėk pro kur įlindai,nes kai bajgsi,reikia pro ten pat išlisti būtinai

jo nieko neatsitiksTaip

Tikrai galima landziot kur nori kraunant telefa, tik zinok kad tik tada telefa kraut reikes siek tiek ilgiau.

Supranti man toks klausimas kilo nes as ji kraunu pirm karta . Akumas visiskai naujas pirma karta kraunamas… Salone prigazdino kad negalima landziot kol jis 10 valandu nepasikraus Mirkt

Geriau ramiai palaukti.Pirmas kartas yra pirmas.Nejau neislauksi 10h

Seip jau telefonui nuo to nieko nesidaro, bet as kazkodel palieku telefona krautis nakciai, nelieciu jo perdaug.Cia aisku per nelyg didelis pedantas esu tuo atzvilgiu Cha cha beje, nepamirsk, kad dar keli iskrovimai ir ikrovimai turi buti pilni.

Aciu uz pagalba!!!

Taip

Juokiasi geras kalusimas

shiaip kad akumas pasiektu savo didziausia talpa ir laikytu maksimalu laika reikia tris kartus padaryti pilna pakrovima… t.y. pilnai ishkrauti ir kai ishsijungia pac telefas, jy ishjungta pilnai ykrauti…

landziok ir nesuk pautu. cia px Šypsena