klausimas


klausimas

Man reikalinga jungtis is tokios i RJ45. Situacija tokia, kad toks laido galas ateina nuo antenos kuria gaunu neta. Noreciau pasistaryt routeriuka, bet i ji galima jungt tik RJ45 jungti (kaip tinklo pl jei ka) Gal galima paciam pasidaryt? p.s. arba gal kur pirkt yra, nes nzn kaip ji vadintusi, nzn ko ieskot.

nu *skylė*, tokie klausymai kila. Pats nepasidarysi ir taskas Kietas

Jei nezinau tai ir kyla Liežuvis

ar cia ne “N” junktis?

as nzn kaip ji vadinasi, eina nuo radio antenos i wirles pl.

Kaip supratau turi Wi-fi plokste. Ateina signalas i kompa per wi-fi, tada darai wi-fi → network adapter… Softwariskai nukreipk kad is wi-fi plokstes eitu i tavo tinklo plokste. Teoriskai turetu buti galima.

Imi ir perki routeri kuris turi tokia jungti Mirkt

tau reikalingas Access point`as

Tas aparaciukas kuri turiu ir yra acces pointas. fortakas.lt/rd.php?url=http%3A%2F%2Fwww1.gnt.lt%2Fscripts%2 FDBMNet.dll%3FTuoteTiedotST%3FTUOTEKOODI%3DWRT54G%26V%3D3%26ID%3D765%2 6HINTA%3D238.204%26LANG%3D0 Zodziu paaiskinau Fortako darbuotojui ko man reikia(konkreciai turiu du kompus, pirmam aisku yra Erdviu ideta wireles pl, viskas ok, bet norint neto antram kompui man butinai reikia ijungt pirmaji kompa kad neta pasarinciau antrajam, tai gana nepatogu, o ir kitas zmogus trugdosi kai man isireikia neto), kokia jungtis ateina nuo antenos ir t.t. Pasiule jis man sita modeli, atseit viskas gerai, rekomenduoja tipo. Nu gerai tai gerai, o ir NK rekomendavo ji kaip nebloga daikta. Zodziu zpmokejau as saskaita, atsiunte ji man, viskas ok, bet va zadeto perjungejo kaip ir nerado Nežinau nu kaip ir pavede jis mane. Nu sakau gerai, gal pakalbesiu su neto tiekeju, gal pasiulys koki varianta man jie, bet atsakymo is ju puses taip ir nesulaukiau. Tiesa siule man jie savo routeri, pam param uz daug kapeiku. Manes tai aisku netenkina. Tai va ir paklausiau ar negalima butu paciam pasidaryt koki perejima, ka as zin, gal ten tik laidelius reik sujungt kur reikia ir psio.

Seip Medy teisingai tu sakai, bet va man tokio dalyko nepasiule, ar nerado, tai dabar ir klausiu Nežinau itariu jei neapsireiks tas zmogus as jam preke grazinsiu, negraziai cia gaunas.

del laideliu sujungimo nmieko nebus, skyriasi perdavimo tipai, sheip reiketo perechodniko o kokio kol kas nzn, bet pasizvalgysiu paciam idomu pasidare Šypsena

Jei kur rasi tai parasyk Taip

to Blakis nueik i kokia elektro technikos parduotuve nusines ruoteri parodysi ir tau istikruju pasiulys perehoda. o tas aparaciukas tikrai neblogas

Abejoju ar toks daiktas isvis yra, gi iesko dar man jo pardavejas… be to man tokia parduotuve tolokai, tam paciam Panevezy kur it pirkau si daigta.

oj blyn… :confused: taigi atiena ish antenos koakselinis laidas kuris jungiasi i Access Pointa ir ish kurio jungiasi i PC jei tik viena skompas naudojasmas, manau tavo atveju yra tas Access Point’as PCI plokshtes tipo ir ishkart igrustas i kompa. tai tau dabar reikia tokio riekalo arba ishorinio AP plius rauterio, nes tau ishkirtas tik vienas IP. Ir kitaip neikaip apart to varijanto kaip kazhkas ake aukshchiau kishi dar veina lanine pliokshte ir sharini ienta ish savo kompo… ARba dar veinas varijantas paprashai kad kasnors suinstalintu senuka kompiuka Linuxiuka ir ish jos suregztu routeriuka. kitaip niekaip, ir net nebandyk perechodiaku iehskoti…

skambini i erdves ir sakai: sutinku moket 15Lt vietoj 9Lt irangos nuoma ir po kazkiek laiko pakeis tau ta plokste i clientini AP, va tada ir pasijungsi ta savo routeri.

O tai kuom tau tas linksys nepatiko. Pagal aprasyma matau kad ten ir routeris jame yra, nu tai tada ner prob. Prie jo jungi antena o kompus jungi per UTP ir vargo nematai. Tik biski paconfiginsi ir viskas veiks.

As nezinojau kad to Linksio antena galima nusukt, ir neta pajungt per ji. Parasciausiai reikia pigtail kurio vienas galas suksis i sita, o kitas TNC i linksy Šypsena kai nznai tai durniaus vietoj lieki. Visa problema ir buvo kad reikejo pigtail ir tiek. Dekui visiem.