Klausimas


Klausimas

Renkuosi svetanei kuklią aparatūrą. Dabartinis pasirinkimas: Marantz PM6004 stiprintuas Pioneer N-50-K HDD LAN tiklo grotuvas Tannoy Mercury V4i kolonėlės Suma maždaug 4k Lt, gal yra galinčių patarti? Nekaltas

4.bp.blogspot.com/-FevgcHiLZ98/U19jAaili-I/AAAAAAAAa34/8c-zSXB4 6kU/s1600/dalbyaudiodesign_kuzma_stabiliser_feet_carbon_lignum_vitae_t akeda_3.jpg

Ai beje, man ubagss sake, bet as nerandu. Pas volvo toks dalykas yra, kai atlenki galines sedynes, uzsifiksuoja dirzai. Norint juos atleisti reikia atsukti varzta, kas zino kur tas varztas? As jo niekur nerandu. Cha cha

Pavargęspaimi i ranka dirza ir palei ji vedi zemyn. kai dirzas baigsis ir pajausi metala ten ir bus varztas, kad atsukt dirza. Cha cha ir ne kai atlenki sedynes, o avarijos atveju ar kai tos plastmases ner, kad ant dirzo ipresuota pypsikas nesulystu vidun.

Na ok, be avarijos atvejo sedyniu neatlenksi.

Nežinau

Triuksmaut zadi? Atleksiu i darba, parasysiu, bet tavo variantas man nepatinka.

Laukiu Taip

Koki plota garsinsi, ka klausysi?

Tannoy Mercury V4i, kiek matau, yra nemažos. Faziointertorius gale. Tam reikės ploto, kad jos skambėtų. Realiai biudžetas mažokas, bet jei klausysies MP3 ir pan., tai jokio skirtumo. Plius neįvertinai jungčių ir laidų, kas nemažai kainuoja ir verta į jas investuoti. Dar atkreipk dėmėsį, kokį muzikos stilių klausai. Jei šiuolaikinį bumsą - koks HK su JBL (ar panašiai) gali būti variantas, jei roką NAD su Dali kaip ir klasika iš pigesnių, jei jazą - reikia kažko jautresnio ieškoti.

Garsinsiu 35m2 kazkur. Klausau viska, Jazz’a retai. Auri, nesu didis melomanas, tai nesinori daug leisti… Plius dar tvora darau ir vonia viena perdaryti reikia, tai turiu kitu “investavimo” vietu Šypsena

Tai kad laidai tokiai sistemai netures itakos. Pats turejau kelias sistemas, bandziau kruva laidu ir priejau isvados, kad didesne itaka uz juos padaro… uzuolaidos. Rimtai. Uz tokia suma stipriaus ieskociausi antrinej rinkoj, pvz denon pma 1500/1510. Atsisakyciau dideliu koloneliu. Imciau spokinycias - epos epic 2 ar monitor audio bronze/silver serija. Tinklo grotuvas… na nzn, bet geriau padoru daca, arba pirkt kompaktus Šypsena

sub’o ner Blogai

Tomai, tokiam plotui šios kolonėlės per didelės. Atsuktuvas gerai kalba, Monitor Audio mažos ant stovų geriau atgros. Denonas rekomenduotinas irgi (nors mano brolėnas jį pakeitė kitu, neprilipo). Laidai daro įtaką net ir tokioje klasėje. Nebūtinai pirkti brangius, bet bent jau ant QED kokius tai rekomenduoju. Tiesa, laidams pirkti rekomenduoju futureshop.co.uk/, geras servisas.

Beje, ar nebus, kaip man - stovi nebloga audio aparatūra, o klausytis ji įjungiama kartą į mėnesį? Cha cha Pas mane dažniau TV fone, nei muzika. DrovusSakiau išvešiu į ofisą, o namie kokį Cepeliną su iPhonu pastatysiu ir bus gerai. Cha cha

Visko gali buti, bet as ta sistema galvoju ir prie tv pajungti Nekaltas

skelbiu.lt/skelbimai/stiprintuvas-denon-avr-1803-ir-denon-d vd-900-18485920.html2stukas ir jauciu 95% “melomanu” sedetu namie su sypsena Kietas

Nu tai taip. Žliumbia

nu muils aisku muzikos guru…tau tai negaliotu,esi tarp tu isrinktuju mazumos 5% Gerai