klausimas


klausimas

sveiki, turiu klausimą, kas čia per detalė? mašina bmw525 141kw 92m

čia vadinami kiaušai. Kai jie sugenda, tai salone vienoj pusėj reguliuojasi temperatura, o kitoj ne

vat vat, tame ir bėdelė musiet, bo salta orą pučia

bėda išspręsta - jau žinai kame bėda. Cha cha

o kaip techniskai vadinas tas daiktas, atejas i parduotuve juk neklausi “duokit kiausus mano bmw” Cha cha

tai nutuokiau, kad su šituo problema, nes per viena žarną įeina karštas aušinimo skystis, o kitos šaltos, bet kad čia būtent tai ką įvardino trulikas (beje, ačiū Mirkt) nežinojau Šypsena

techniškai tai vadinas pautai

aš nežinau kaip vadinasi, bet šrote man sakė, kad kiaušai, nes bmw irgi keičiau. Kažkas su salono pečiuko reguliavimu. Žodžiu, parodai gyvai ko reikia ir gausi

ten voztuvai stovi. Jeigu buwo i ausinima ipiltas vanduo ar kitoks brudas,o ne normalus skystis - aprudija ir neatsidaro. Gali but ir el.problema,bet dazniausiai mechanine - nevaiksto. Uzvesk ir susildyk varikli iki normos,sureguliuot silta temp.salone ir padauzyk per tuos voztuvelius kokiu atsuktuvu (ne KUWALDA!) gali padet. Jeigu ne - bus el.problema. Shrote jie mazdaug apie 50lt

ok, pabandysiu Šypsena

naujasniam pitake tai salone po bardacioku stovi,jis jau vadinasi “ezys” Cha cha nuo kiausu ant eziu perejo Girtas Cha cha

ant ex 525i keiciau tuos kewsius,vasara man karsta ora vare i salona

kad ir ežys, bet vis tiek opi problema, nes taip ir neišsprendė normaliai nieko su tuo varžynu. Blogai

pas mane e38 dabar i kojas pucia vien tik karsta ora,ilgoj kelionej neimanoma vaziuot,turbut irgi bus kazkas tokio, o kur pas septinta tie kiausiau?ar jau ezys? Šypsena

turėtų būt ežys. pasikeist nesunku. iš šroto pasiskolink ir pažiūrėk ar pasikeis kas nors.

Su kuvalda per kiausinius pyyystelk, nerupes nei elektros, nei mechanika Cha cha Cha cha Cha cha

kur tiksliau tas ezys ir kaip jis atrodo? Idėjaradau guuglas visagalis Cha cha

tai cia dar px anie stovi, kai bumeriui keiciau tuos keusus tai vos ne puse motoro reikejo nurinkt kol iki kiausu daejau Cha cha

beje, jei kam reiktu siemens firmos “swordo” gero pasikreipkit… isimtas is 750, bet manau tiktu visiems ir kitiems. uz nebrangei atiduosiu kaune Šypsena