Klausimas


Klausimas

Kiek kainuoja ir kokia procedūra norint su standartiniu auto pravažiuoti kačerginėj?

1h/75lt Nekaltas

pigeu nei kartingai gaunas Valio Gerai

O pusvalandį galima imti?

jei turi telefona pasiskambink Šypsenanemunoziedas.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=1 &Itemid=2

Jei paskaičiavus detalių devėjimasi, eksplotacinius kaštus, nemanau, kad labai pigiau išeitų Šypsena Bet pojūčiai visai kiti Šypsena

po 1 rato standartiniai stabdžiai nueis velniop, nors aišku priklauso su kuo važiuosi

Stabdžiai po vieno rato tikrai nenueis.

Eziuks> sveikinu atradus interneta

yfrog.com/0noldlastyearairlinesj

YCpr0s > niekas ten niekur nenueina nebent perkaista

na priklauso nuo stabdziu kokie… siaip seniau 1h/60lt buvo dabar nezinau

nu tai kai stabdžiai perkaista - jie neveikia, sakau priklauso nuo stabdžių. aš tik girdėjęs kad standartas daily caro niurburgringe po pusės rato neefektyvūs tampa. nu nžn kaip ten yr Nekaltas

YCpr0s, Nordschleife - 21 km. Tad suprask, kad pravažiuoji 10km, sportiniu rėžimu. Kačerginėj nėra tokios apkrovos stabdžiams, tad kokius 2-3 ratus pilnai važiuoti gali. O po to ir taip ir taip pailsėti norėsi Šypsena

Su begiais stabdyt Šypsena Ir keist greiciu deze po to Šypsena

Kacergoj standartiniai stabdziai jei jau palieki baimes jausma namie (nebijai ypliuryt y tvoras) tai laikys max 2 ratus po to jie sviest pradeda ir stabdyk nestabdes nebestoja Mirkt o sustojus uzsidega kaladeles Cha cha aisku jei ten tik siaip pakruizint tai laikys ir 20 ratu Mirkt

esu su standartu 1.5 civic lekes kaciargoj ir nieks ten nekaito (galiniai bugniniai stabdziai Cha cha ), nes nereik mynt stabdzio visalaik o begiu stabdyt, man kai negaila technikos tai tik begiu stabziau Šypsena, o kitas veikejas su civic ivt kur ir stabdziai zymiai rimtesni sugebejo uzkaitint iki raudonumo, ko pasekoje nestabde ir susikraipe diskai Cha cha. taip kad nenada lialia

o kas geresni laiką vežė, ivt ar tu su 1.5? įtariu, kad atsakymas aiškus kokiomis keturiomis sekundėmis kaip minimum.

p x tos keturios sekundes, kai reikia visus diskus su kaladem po to keist Kvankt?