klausimas visiems

gal ne 5, o 4 butu manau pats tas… zinoma kaip susiklostytu finansiniai gyvenimo niuansai, o siaip nesvarbu kiek mergaiciu ar berniuku, tik zinoma nesinoretu vien tik vienos lyties atstovu… Mirkt

O po 4 ir 5 isinoresi…Mirkt

Aga, Aš irgi 3 savų norėčiau (tik niekaip neapsisprendžiu ar 2 Vyras irMoteris, ar atvirkščiaiDrovus)Ir dar bent vieną įsivaikinčiau…Nors, kaip rašė Siddiqua:

Visko gali butiLaimingas

Vat cia tai faina nuomone… kazkaip dauguma vyru nori tik berniuku, berniuku. Maniskis irgi kalba kad nieko visus bernus butu tureti. KazkaipBlogai

Na nezinau, bet man irgi geriau kai seima augina abieju lyciu vaikus.

Maniskiui, tai atvirksciai- jam labiau mergaites patinka, bet aisku vien tik mergaiciu nenoretu…
Nekaltas

mano kartele baigias ties 3.Šypsena

mazyte, o gal vistik 2 uztex?m? Mirkt@~

as tai nepajegciau ju isdresiruoti, bet tureti tai noreciau jei zmona leis Cha cha

Baisu, kad visiems negalesi suteikt tiek meiles kiek reikes Nekaltas kai pamenu kiek pati reikalavau tai net baisu daraosi Nekaltas

as per 3 zmonas turiu 8 Liežuvis

3 - maximum. bet ne 5. nors, jei buciau nerealiai turtinga IR GALECIAU jiem viska duot, tai gal Laimingas

Valdisas rašė:
o siaip nesvarbu kiek mergaiciu ar berniuku, tik zinoma nesinoretu vien tik vienos lyties atstovu…

Egle3

Vat cia tai faina nuomone… kazkaip dauguma vyru nori tik berniuku, berniuku. Maniskis irgi kalba kad nieko visus bernus butu tureti. Kazkaip

O zinai,yra ir kitaip.Tai neitiketina,bet faktas tikras,nes sia seima pazistu gerai.Vyras norejo dukters ir realizavo savo svajone.ji buvo 19-asis vaikas seimoje.18 sunu ir pagaliau finaline dukte.Tarp kitko seima labai linksma ir draugiska.Visi kartu su seimomis pas tevus negaledavo bet kada susirinkti,todel viena birzelio sekmadieni ,buvo rengiamas seimos festivalis,kai pas tevus i kaima suvaziuodavo su palapinemis visi sunus ir dukra su seimomis.Seima labai vieninga ir draugiska,pvydeti galima tokio bendravimo ,koki turejo jie.

vakar kaip tik žiūrėjau per TV laidą, kur sakė, kad buvo rusijoje tokia pora, kuri susilaukė 69 vaikų, tarp jų buvo 3 ar 4 ketvirtukai, kažkiek ten trejinukų, dvynukų ir t.t. kai pagalvojau, tai siaubas. net penkių nenorėčiau.

gal man taip atrodo, tik dabar-kol dar neturiu mazuliuku, bet atrodo,kad noreciau ir 5 ir daugiau, jei tik galimybes butu Taip Laimingas Girtas neisivaizduoju nieko nuostabiau uz pilna troba vaikuciu, tik aisku tada namu tvarkytojos reiktu Cha cha

tikrai faina tokioj seimoj augti Mirkt daug kas galetu pavydet tokiai darniai seimai Cha cha ir mergaiciukei labai pasiseke… turi net 18 vyresniu uztareju! Cha chagerasCha cha

[/quote]

Nepavydziu jo vyreliui
Šypsena

ash.
bet kas manes daugiau klausŽliumbia

na ash ir neprasahu daug. bent pora Juokiasi

leisk pagalvoti…Nekaltas mm… neaNe
JuokiasiGėlė