klausimas visiems

Norėčiau Laimingas
Tik dar norėčiau Espace jiems vežiotis Mirkt

SVARBIAUSIA NE KIEKYBE, O KOKYBE!!! GERIAU VIENAS NEPAKARTOJAMAS, NEGU PENKI DURNIAI!!!

O jei vienas ir tas pats nevisprotis? Arba su nukrypimais Mirkt

ne

nzn, priklausomai nuo vyroCha cha Ir nuo jo ir mano sugebejimo suktis.

na, as labai noreciau triju, 2 berniuku ir 1 mergaites. O penki - na, jeigu turetume savo nama ir pinigeliu pakankamai - kodel gi ne… Bet kol kas manau man per anksti kalbeti Drovus, nes pirmiau reikia nors 1 vaika pasigimdyti, o kai zinosiu ka tai reiskia, tai tuomet ir apie 5 galvoti… (T) Cha cha

ne. zemeje ir taip per daug zmoniu.

Jei finansai leistu kad ir 10 Laimingas

Pazystu seima, kuri turi 6 vaikus. Beveik visi pametinukai. Seima padori, tvarkinga. Ir stebiuosi, kaip jie sugeba isgyventi siais sunkiais laikais. Vaikai vaikus priziuri, rupinasi vieni kitais. Tiesiog malonu ziureti i ta seima.
Kas liecia mane, tai tikrai sotus esu turedamas du. Gal mes nemokame ivertinti visko? Gal mes tapome labiau pazeidziami? O gal aplamai bijome atsakomybes? Bijome sunkumu?NekaltasNekaltasNekaltasNekaltas

aš turiu du, bet jei pastočiau su trečiu, kažin ar ryžčiausi nutraukti gyvybę.Nekaltas

pritariu tiems, kurie sako, jog 5 vaikai faina tada, kai esi gerai apsirupines ir gali juos aprupinti Mirkt

As tai tikrai nenoreciau, bet turiu drauge, kuri turi 3 bamblius ir nori baisiai ketvirto Šypsena

na ka tu…kur tu matei,kad mamai vaikas butu durnius?manau,kad visi penki butu nepakartojami.Šypsena

blogas.kaka.fui. aisku,kalta as.nu bet ka darysi…zmona kalta,kad vyras eina kazkur kitur.tai va.Šypsena

Na 5 gal ir daugoka, bet niekada nesakyk niekada. Belieka tik susirasti kas man juos pagimdys…

Ne 5 perdaug, mano ateities planuose uzteks ir 2-u. Šypsena

Penki per daug. Keturių užtektu. Tačiau gailą žmonos.ŽliumbiaTačiau yra kitų moterų kurios galėtu ir norėtuJuokiasi

as nenoreciau Ne nebent kokius 3 Laimingas

5 vaikai jau daugoka, nors jei turi finansu pakankamai, gerus namus, tai kodel ne?Nekaltas

Norejau 3, bet dabar galvoju ir 4 butu niekoMirkt
Jei finansai leistu.