Klausimas visiems bangieciams

50 ct kainuoja Juokiasi
brigyta, gal tiek neturi Juokiasi

Jo jo tu tai pavarai Gerai

raspeberie niiekad nemaciau ir šiaip negirdėjau Taip
bet esu tikra, kad ji žymiai gražesnė už tave, o ne tau brigyta su disa lygintis …
nx tokias kaip tu tk pakirsti

o kaip kitaip su tokiom loxom šnekėti???!!!
Bl jeigu ji tokia gražuolė, tuoj kas nors su britva veidą supjaustys ir galėsi į rinkimus eiti Juokiasi

JuokiasiJuokiasiJuokiasihahaha bus grazesne Cha cha

o tu cia pavydi ar kaip? Laimingas kad ta rasbery grazia vadina Šypsena Ir isvis ko cia parinies…nepatinka neziurek, nenori nesedek cia. Visokiu yra visokiu reikia. Bet idek ir savo fotke kad kas nori galetu ir ant taves pavaryt…o tai dabar kai taves niekas nezino tai turbut labai sustra jautiesi. Girtas
anyway ner cia ko tokiu nesamoniu skleist…nevisi cia jau tokie degradai kaip tu manai.

siek tiek?
ji paranojike Juokiasi

nu žinoma, kas už tai, kad eiti Brygtą iš Flirtas padaryti Baisu
Juokiasi
Juokiasi

"Visi turi trūkumų" (Filmas "Jazze tik merginos")

visus komentarus perskaiciau…siaip istiesu buvo ziauriai juokinga paskaitytiLaimingas
As neginu,nezinau nick’o (brigitos),bet siaip jus gal truputi per grieztai sureagavoteLaimingasji tik issake savo nuomone,kuri tikrai visiems nepatiko,bet kito zmogaus nuomone mes juk turime priimti,kad ir kokia ji butuŽliumbia
Sutinku,kad ji tikrai per daug baisiai cia apibudino…Pati nuejau pasiziureti tu dvieju paneliu,ant kuriu vare foto ir niu ka…man jos tikrai grazios (nuosirdziai sakau)nesurasciau prie ko prisikabintiLaimingas teip teip.Laimingas
Siaip manau,kad tos paneles butu galima gerbti vien del to,kad jos nepabijojo ir idejo savo foto,negalvodamos ka apie mane pagalvos,gal nepatiksiu kitiems ir t.t. Manau,butent del to ir neidejo "brigita"savo fotkes,nes buvo baisu,kad niekam ji nepatiksŠypsena(mano nuomone)
Bet istiesu apie zmogu is foto tikrai spresti negalima…O beto zmogus visada tikroveje atrodys kur kas graziau nei fotoLaimingasO ir siaip…"brigitai" kaip pastebejau yra kur kas svarbiau isorinis grozis negu vidus zmogaus,tikriausia tuo mes ir skiriames nuo josŠypsena
Bet tikrai nematau prasmes,varyti ant jos,isvadinti visokiais zodziais ir t.t. tiesiog reikia nekreipti demesio i jos snekasŠypsenaAs nepazistu tu paneliu ant kuriu yra varomeŠypsenabet visi bangieciai jas gina,todel galima spresti,kad jos tikrai saunios!Manau viskas tuo pasakytaŠypsena
Gal tai merginai tiesiog truksta demesioLaimingastokiu budu ji tikrai sulauke didelio demesioLaimingas

Brigistushka pirmosios menesines? sveikinu, tikrai, matos astraus proto mergina, o photo tavo tai net matyt nereikia, jau isivaizduoju, tokia tarp Carmen Electros, Angelios Jolie, Britney Spears, Kristinos Aquileros ir Anos Kurnikovos tik uz visas grazesne esi Taip turbut turi kokiu 53 bernus ka? vaikystej su mediniais zaislais zaisdavai? ant asfalto is vezimelio buvai nukritus? vaikystej daznai jausdavai tevo sunkia ranka? siaip man atrodo esu taves mates, ten tokia fainulka prie stoties kur trinas, tokia be dantu, nes dantys tai moters grozi gadina Taip
P.S. gal as galeciau buti 54-as?

tu Padla Brigitushka geriau patylek jau ciu tave pamate visi is kraupumo nuo savo kedziu nukristu sedeami prie kompo! Ignoruojutavo anketoi irgi ne kas parasyta pavydi ! Pavydi kai tau i sikna pagali kisa ane? Tau net i 12 klase ner ko eiti tik i darzeli ir tai abejociau ar priimti ten tave! Durne!!! stobalnai

mergaite, ga; kita karta pasilaikyk savo nuomone sau, arba bent jau ideek savo nuotrauka. as tau galeciau dar dauga ka paaiskinti, bet manau kad tokiai mazvaikei kaip tu vistiek pro viena ausi ieitu, o pro kita iseitu

Cha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha chaCha cha: nu ir pavarei…Laimingas

ble nesuprantu as tokiu durnu zmoniu kurie sedi cia bando isreiksti tipo sawo nuomone o sawo veida bijo parodyti.geda!!!Kanda ,tu blemba gal kokia dura? tai pasirodyk visu grazumu ir tada galesim kritikuoti vieni kitus!Veee

Cha cha Cha cha Cha cha Juokiasi ha ha ha ha ha raitausi iki negyvuju Šypsena ziauriai pasakiai
Juokiasi isvis koks tay skyrtumas kas sedi ??? nepatynka neziurek, bet siaip nevisi tokie yra tokiu yra ir netokiu Šypsena bet gera skeliai jau senai gerai nezvengiau taip