Klausimas visiems bangieciams

gali buti Cha cha

Cha chaCha cha

ooo bobu karas. na cia tuoj bus idom paziuret Cha chaLaimingas

Nu jau i rASpberry nenoreciau but net lashiuku panashi,na sorry kad turiu savo nuomone ir reishkiu ja tiesiai shviesiai toks jau mano budas,nemaniau kad tokia ataka uzh tiesa prasides
JuokiasiJuokiasi

kiekvienas ish musu turim savo skoni…zhmogaus izhvaizdai, todel kas nepatinka tau, galboot patinka kitiem…
kodel nededi savo foto? kvailas pasiaishkinimastavo …"nera laiko" Nekaltas
jei nera laiko deti savo foto, tai neieshkok laiko ir che savo kvailom diskusijom apie kitu ishvaizda…tiesiog tai beprasmishka
i think!

as neesu kompu manijakas tikrai ir nzn kodėl tau taip atrodo… man tik juokingai pasirodė viešas visų mergų žertvom išvadinimas(atleiskit Gėlė), kai pati savo foto neesi įsidėjus… tas ir keista… Nekaltas

Nu manes meetu nuotraukuose nerasi, bet vis delto, tu paziurejai i nuotrauka ir jau sprendi apie zmones. o tu niekad nepagalvojai, gal kitiems svarbu vidinis grozis? O ten tai tu jau tikra Baisu baisuokle Taip

idomus bazaras… Šypsena ish tikruju tox waizdas, kad brigitushka ar kox ten nickas, kazko pawydi arba pyxta ant rapsberry… jei cia asmeniniai santykiai, tai tam yra priwatas, nereiketu kishti kitu bangieciu ir nustatineti wienus priesh kitus… ir del tu nuotr, tai kiekwieno skonis skirtingas, wieniems tas zmogus grazus, kitiems nea…Šypsena

Šypsena) Prie ko cia raspbery, paprasciausiai man juokingai pasirode jusu komentarai,ak kokia grazi ak koks zvilgsnis , nu persudet zmones,sakau ka galvoju ir visada sakysiuLaimingas

Taj tam bootina nauja tema rashyti?? Vis delto kejstas tu zhmogus…Nekaltas

Grrr… KandaPiktas Dabar taj tikraj susiparinaw…KandaKanda Kas tu per wiena, kad apie kitus galetum spresti… Wisu pirma ash net labaj gerbiu zhmogiukus idejusius sawo fotkesTaip, ko negalechiau pasakeeti apie tawiaKandaPiktas, ir dar ne vieno negrazhaus nemachiaw…Taip Ir be to ishwajzda nera swabiausias… Tu net nepazheesti rapsberry ir taw belieka paveedetiLiežuvisLiežuvis, nes ji tikraj fajna panele…FlirtasTaip Ple, nerwina tokios, kurios per geraj galwoja apie sawia ir dar menkina kitus…KandaPiktasKanda

tu is kaimo ar siaip debile?? is kur tokios durnos temos!! oh my god! ar tu mane kadanors matei kad teigtum kad prie kompo sedi tik negrazus zmones?? o beja yra ir negraziu zmoniu kurie kompleksu neturi… ir aplamai kiekvienas mato kitoki grozi… o siaip tikrai nemanau kad tu esi labai grazi… ysivaizduoju… = fifa su persikreipusia roza ir mintimis galvoj blemba kaip jie elgias…oi o kaip ji atrodo… as graziausia… pati eina ant kabluku bet vos pavelka kojas… gal ir grazi bet kai nusiimtu tona sverianti makiaza tai atroditu kaip kapiniu baidykle… = sory bet as apie tave toki vaizd as susidariau…

Gal sawe weidrodi pamatei? Bet ne turbut jau sirdies smugi gautum siaip tu wisiska grybe

e bet tai is kur tu zionai kaip rasberi atrodo? gi jos fotkes irgi nera… pala pala… nesupratau…

seip ne tu vienintele. tam sarase ir as yrasyta Cha chaCha cha

is meeto nuotrauku atrodo rado.
Nu ka as galiu pasakyti. As irgi sau nuotraukose nepatinku ir ka dabar? Kadangi nepatinku tai is nuotrauku niekad labai ir kitu nevertinu Mirkt

Ji yra idejusi i Foto->Nariai ir meetai. ten yra Šypsena

O siaip Brigitushjke, ko sawo fotkes nededi? jiej skanerio neturi nuaijk i kompiashke ten tau nuskanuos tik reikes kazkiek moket(nebrangiai Cha cha)

siaip esu beveik 100 proc isitikinus kad jos abi uz tave grazesnes… tikrai!!!

klasuyk mise,
čia nepūliuok gerai Pavargęs
Bl aš nepatingėsiu susirasčiau tave BaisuBaisu
Bl tau nepamojna tokias temas rašyt!!!???
A žinaik, kad už tokius žodžius y galva duodama???
Bl sunervavai
su.ka
Apakęs
bl tu čia mise, bl miss nelaisvė Juokiasi

asiuFlirtas