klausimas vaikinams...

klausimas vaikinams…

kas jums vaikinai pasidaro, kad jus po kiek laiko norite grysti pas savo buvusia panele?

Suveikia backup’o sistemaŠypsena

Nezinau , bet jauciu kad tai taikoma man.
Kazka vel padariau ne taip.
Bet viskas is meilesLiūdnas

gal su ja buvo faina ir norisi sugrizti …

tai va,uztat laiku reikia galvoti Taip galbut ta akimirka vienaip ar kitaip atrodo,kad gal jau viskas, kad jau laikas… bet nereikia to teip skubinti Ne juk jei likimas suvede, tai jau nebesispardykŠypsena bo paskui teip ir buna, kad gailiesi Taip

viskas ok.Bučkis o tema ne del taves.

Aij as jau galvojau prisidirbau. Parasyk man i privat, nesupratau tiksliai kas ten nutiko kai SMS parasei. Bučkis

taigi jau parasiauŠypsena

NA vaLiūdnas DAr ir sheimyninius santykius aishkintis imasi…Nekaltas

niekadaVeeeVeeeVeee

tik ne per daug …

tai kad zinau ne viena toki atveji…man irgi taip nutiko…

blia sitas lopas tai ziuriu visur ilenda Ignoruoju

tai kad taip jau isejoŠypsena, tai koks ten atsakymas i pagrindini klausima?Šypsena

kas buvo tai prazuvo …

na gal nelenda, bet kisa…

man tai taip nebunaCha cha

kaip ten JI laikosi ?

Laba.
Nereiktu i tai ziureti ironiskai. Tai budinga ne tik vaikinams, gal tiesiog merginos dazniausiai jautriau viska priima ir po ishsiskyrimo net i ta puse nebeziuri Mirkt. O shiaip nieko tame keisto nera: kai bendrauji su patraukliu zhmogumi, prie jo pripranti(juk ir to, ka vadiname meile, nemaza dalis yra prisirisimas/pripratimas). Ishsiskyrus - po kurio laiko pasiilgsi ir nori pamatyti vel. Jeigu zmones samoningi, susitiks, isgers kartu arbatos, pabendraus ir taikiai isheis savais keliais, o ir ilgesys nebepjaus taip stipriai. Jei zhmones nezhino del ko ishsiskyre ar vel nezhino ko nori/nenori, kazhkuris vel rodo iniciatyva. O chia ir yra ta vieta, kai prasideda istorijos “draugavom, ishsiskyrem, susitaikem, vel ishsiskyrem, vel sugrizhom pas viens kita”. Gerbk ta zhmogu, bet jei nieko ish jo nenori ir nesitiki - neprisileisk, nesuteik netikru vilchiu.
Geriau neviltis, nei vilties sunaikinimas.
Dzhiaukites pavasariu Mirkt