klausimas merginoms

klausimas merginoms

Hm… Teip idomu pasidare: kaip jus, t.y. merginos reaguotumet, jei vaikinas kokia atvirumo valandele papasakotu apie savo pirma karta su Moteris. Kokia butu jusu reakcija ???

Bloga

normali Šypsena kaip tik su susidomejimu klausyciau.esu labai smalsi Laimingas o ypac kas susije su mano vaikinu ,ir tikrai neskaudintu ar dar kazkaip Nekaltas Nekaltas o.k.

che che. vakar man vaikinas kaip tik pasakojo apie savo pirma karta.
reakcija - super! nepakartojamas pasakojimas Gerai Myliu
tai parodo jo atviruma, pasitikejimair siaip …
nera ko slepti. jei jau zmones artimi - tai iki galo.

Žvaigždė

O kokioj situacijo pasakojo? t.y.ka veiket? Mirkt

seniai viskas ispasakota apie pirmus kartus api4e visus vaikinus/merginasw(ir is mano ir is jo puses),
net klausimu neturi kilti ir kazka sleptiNekaltas
nustebino toks klausimas.
nioreciau paklausti , o ka tai kazkas neiprasto?

visai normaliai reagociau,ir be abiejo apsidziaugciau kad is manimi pasitiki

kode? Apakęs

O man daznai bernai papasakoja apie savo pirmus kartus

sakyciau netgi labai faina isgirsti Apakęs !!!

blyn nesuprantu niekaip kas cia keisto

labai noreciau isgirsti TaipTaipTaip

tai jei jau Moteris ir Vyras yra pora,tarp ju neturetu buti kazkokiu paslapciu ir t.t.pasakojimai apie sexa - naturalus dalykas.

reakcija normali Kietas

tai normalu,taip ir turetu buti,nieko keisto cia nematau

hmzzz keistas klausimasNežinau o cia kazkas keisto? man keista butu jei nepasakotu. juk zmones o ypac tokie artimi kalbasi pasakoja apie save…

as jam "atjungciau" liezuvi…
nene butu jam ****y nuo manes…FlirtasFlirtasFlirtasFlirtasFlirtas

Na bent jau mano reakcija tai butu visa normali. Be to butu labai jau idomu suzinoti ir kaip tenai spas ji buvo Cha cha xixixi Nematau cia jokios priezasties blogai sureaguoti Cha cha

reakcija butu tokia kaip isgirdus bet koki kita intymu dalyka Mirkt patiktu toks pasitikejimas ir atvirumas, pati beje irgi mielai papasakociau apie ta pirma karta Šypsena
p.s. apie visus kitus kartus pasakoti nebutina Kietas