Klausimas merginoms

vaikinai greiciau atsiranda, ki ju neieskai, tai ivyksta savaime, o kiap… Sunku pasakyti. Sako, kad moteris skleidzia tam tikra kvapa, kuris dirgina vyru nervine sistema, taip je to patys nenoredami issirenka sau mergina. Tai laukiniai instinktai ir gali zmogau tuo r netiketi, bet tai dazniausiai pasitenkina. As ir mano vaikinas niekaip nesuprntam, kaip mes susiejom, tiesiog tai ivyko savaime ir lgi siol vienas kitam negalim paaiskinti, kuo mes vienas kita taip patraukem. Cia lbai subtilus reikalas, o jei tu vaiksciosi vis kazko ieskodama, tai gali but netyci palikyta laisvo elgesio mergina.

aghaaaaTaip nes kaip pradeti ieskoti tada nieko gero neatsirandaNe

Digha,
ui nea… As niekada nieko neieskau. Tai mane visada suranda…Cha cha

MOnikuce,
pritariu. Kai ieskai, tai ir nerandi. Dazniausiai sutinki visai netiketai Taip

Manau, kad su laiku tu susirasi tau skirtaji, bet kiek palauk, nes man taip pat buvo, o veliau likimas man atsiunte zmogeliukaŠypsena
SekmesŠypsena

Šypsena visu laiku klausymas, bet tokio nerasi ir pats taves jis neras, jus turit kartu vienas kita surasti. Gėlė Tikiuosi supratai ka norejau pasakytiNekaltas

laukti tikraio nereikia nes gali taip ir nesulaukti. o kas is to jei toks
ima ir atsiranda. pati toki turiu: istikimas kaip suo, meilus kaip lape ir t.t. myli ir tai prisiekineje kas pora sekundziu, bet esme, kad as jo visai nemyliu. taigi mano patarimas ieskoti tokio kuri pamiltum is pirmo zvolgsnio, bet kurio nereiketu siekti, atvirksciai, kad jis trokstu ir siektu taves labiau uz viska.

as tai ju neiskau,jie patys mane susiranda.Tiesiog taip savaime gaunasi.Pvz. nueini i drauges gimtadieni,nieko nesitiki,o ziuri stai jis ir pakabino tave ilgam…Šypsena

As ir neieskau, ir nelaukiu, o pati taip darau!

gaila merginoms klausimas. pasakyciau…

[quote]
@ngelaz aka AdEater rašė:
gaila merginoms klausimas. pasakyciau…

Kokie pas ja klausimai… toks ir atcakymas… Is mano chebros puse dar bicu noretu rimtu santykiu, tik matai panom tokie rimtuoliai saviame nepatinka - jom reikia tokiu, kurie siaip neieshkotu rimtu, bet vat su jom pazaide staiga taptu kaip naminiai suniukai… Geda del tokio nenuovokumo!!! Geda!

Rimushka, Zuveliuke, gepardziuke,
aciu uz nuosirduma Gėlė

na saip kuo daugiau apie tai galvoosi, tuo mazau saansu ji susirast…Nekaltas
ji apteina tada kai tu maziausiaito tikejais, o gal ir nesvajojai…Mirkt

bet galvodama kad aj ,mereikia jo ieskot, jis pats ateis pas tave…irgi nemanau kad taisinga…Šypsena
niu ir ka sedesi ir lauksi iki gyvenimo pabaigos , kol ateis tas isvajotas…?Cha cha

zaijza, va pabandyk su manimi susipazinti Taip

bandaw… Cha cha