Klausimas merginoms

Klausimas merginoms

Kapinese tokiu pilna…
Visi rimti ir ne vienai dienai… Cha cha

velnias zino kur ju ieskoti Šypsena gal po pernyskciajs lapajs?LaimingasJuokiasi o siajp juk su vaikinajs susipazinti galima bet kur - kad ir nesant siuksles - ajsku nelabaj romantiska, bet… Mirkt be to internetas irgi nebloga vieta - tik man rodos ne forumaj, o mIRC’as tam labiau tinka Šypsena o pati taj neieskau - mane jau surado Juokiasi Juokiasi

sita girdejau…Juokiasi
Bet cia tik senu bobeliu mada kapinese jaunikio ieskotis, nors, sako, veikia… Cha cha

xexexe. mIRC’e tai nieko gero nesurasi. Seniai tokiais dalykais netikiu ir nezinau, ar isvis kada tikejauCha cha
Innkaa, o kaip tave surado?Šypsena

Nemanau kad ju reikia ieskoti, su laiku jie patys ateina Cha cha

Žvaigždė

O jus gal pameginkit rinktis ne tuos, kurie su geriausiomis masinomis vazineja, kruciausia telefona turi, geriausiai apsirenge, sustriausiai bazara palaiko.

APOLLO 440,
o kas tau sake, kad mes visos butent tokius renkames? Cia gal astuoniolikinems labiau budinga… Arba toms, kurioms tik pinigai galvoj… Liežuvis
As asmeniskai i tokius "krutus" net neziuriuLiežuvis

jis pats atsirasMirkt

As cia…
GeraiAngelas

As galeciau pamineti bent penkius pazistamus, kurie nevaidina krutu, bet nera ir babnikai, bet ne vieno negaleciau pavardinti pazistamo, kurie vaidina krutus, bet ir nebutu babnikai…
Na bet gal cia tik mano pazistamu tarpe visi tokie "nenormalus"?

niu kaip as nepastebejau?..Mirkt
Labas

APOLLO 440, tai tu sakai, kad is tavo pazistamu tie, kurie nevaidina krutu ir nera babnikai?Šypsena

arba ne…Mirkt

Bent jau kokiu 70% tai tikrai!

smelio dezhejeJuokiasi

Tiesa paskius man ir paciam keista…Piktas

operos ir baleto teatre

liux! Griebsiu kastuviuka, kibiriuka ir tekinom i smelio deze kapstytis Cha cha