Klausimas mergichkom: kas patogiau - stringai ar paprastos kelnaites?

nu tikrai, jei didelis uzhpakalis, tai ir triusikai turetu but XXXL Cha chaCha chaCha cha

Cha cha apsileidimas ,ziauru ,vulgarumas …na pasirodo va as kokia Cha cha o jai pasakyciau kad maziausio dydzio kelnaites yra man siek tiek per didelesMirktseip tavo komentaro as nelaukiu

STINGAI!!! ARBA VISAI BE KELNAICIU!!!(PABANDYKIT)Gėlės

jej nepatinka tema taj neatsakinek! Piktas nera cia jokios nuomones… tu tik pareishki, kad tema bloga…

as kazkaip palaikau lolita Liežuvis

Kai kurie zmones yra tiesiog alergiski priesingai nei savo nuomonei. Belieka uzjaust.

ash kazkaip palaikau penelope ir Supe®FMTaip
belieka tik uzjausti tuos atsieit nepakancius, o is tiesu zmones be nuomones

Nius man tai irgi stringai labiausiai patinka TaipTaipTaip ir patogu, ir graziau, kai kelnes yra priglude ir Šypsena

o su shortukais labai patogu miegoti Cha chaCha chaCha cha ( na bent man…)

blemba, negaliu! Piktas
as nesitikiu (ir nenoriu), kad visi man tipo "pataikaus" ar pritars mano nuomonei. bet klausimas buvo toks (jeigu nepastebejot): kas patogiau - ar stringai ar paprastos kelnaites. tai ir atsakineti butu ne pro sali i tema. jeigu asmuo nenori atsakinet, nes galvoja, kad tai per daug asmenishka - neverciu! bet tai nereiskia, kad turi su "najezdais" sakyt: ka noriu ta ir deviu, jums tai neturi rupeti.
nervina ir tiek. visi tik ir nori pasirodyti labai kruti ir "originalus". bet ne i ta puse tai daro Cha cha

sejp - nesu alergiska priesingai nei mano nuomonei (!). turbut pakankamai normaliai issaiskinau, kas mane sunervino priespaskutiniame "komentare".
check this out, jeigu idomu.

Merginos, yra toks posakis: "Būtumėt vyrai - susimuštumėt". Čia jis Gerai tinka.Cha cha

he he he!!! Cha cha
nu ne… Lola - issaukleta panele Cha cha

Cia tau kas nors pasake, ar pati sugalvojai? Aš nekaltasCha cha

Supe®FM manau cia jau kvepia narcicizmuCha chaCha chaCha cha

Moteris - narcizasCha cha Tebunie ji tulpeMirkt

labiausiai tai stringus nesioju, bet ir sortuku neatsisakau.Labas

Tik stingai Kietas

o daugiau tau niekuo nekvepia? nes man tai is tavo puses kvepia tupizmu Cha cha

na, nesu toks kietas floristas, kaip tu - smegenyse tuopos man dar neaugaCha chaLiežuvis

tikrai? ka tu pasakysi…
Cha cha