Klausimas mergichkom: kas patogiau - stringai ar paprastos kelnaites?

stringai stringai ir tiktai stringai… ta prasme patogiausia ir geriausiai atrodo Labas Mirkt Taip waaa… o M.Grigas paliepimu turiu pareklamuot sawo irc kanala #stringu_klubas → tikriems stringu fanams Mirkt

stringai patogiau, tik jei geros kokybes devi…Gerai

na man tai paprastos kelnaites labiau Šypsena stringu tik pora turiu (tik ypatingiems atvejams)… ŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsenaŠypsena

Anksciau buvo vien 2 variantas, taciau dabar labai pradejo patikt stringaiGeraiGeraiMirkt

rrrrrr =]
na kartais gal - kad sujaudinti drauga Cha cha bet sejp neipratusi nei miegoti nuoga, nei vaikscioti (ir apskritai gyventi) be apatiniu Šypsena

pajacas ir M.Grigas - aciu uz komplimenta, malonu Šypsena
na del nick’o - sutinku, daug kas sako, kad tinka ir man ziauriai vardas grazus “lolita”. bet, deja, mano vardas - Magdalena…

aaaaaaa! psichologo konsultacija???!!! na geras! =] Liežuvis

na o griztant prie temos, tai daugeli vaikinu stringai NEREALIAI kaitina (zinoma, kaip cia minejo, tai, kas po jais , turi buti irgi geros formos)
Mano biciulio komentaras: nei nuoga, nei apsirengusi aaaaaaaaa…Šypsena

as tai seip dazniasia stringus nesioju bet po vieno ivykio isitikinau kad jie turi but ne bet kokie .viena kart sedejau pamokose su dzinsiukais ir kai atsisedi biski kysojo mano kelnaites tokios raudonos ir ne tai kad su juostele o visai tokia plona virvele kaip siulas tai va ir vienas gudrus klasiokas patrauke gan stipriai uz jos tai uzpakali visa savaite dar skaudejo kaip su peiliu perreztaCha cha Cha cha Cha cha Cha cha tai nuo to laiko nesioju biski tokias labiau dengiancias o ypac i mokykla

hmmm… na ir klasiokas! as kaip tvociau jam per galva, tai zinotu, kad nesikabineti, o as ir toliAU Nesiociau stringus ir tegul jie matosi. cia gi kiekvienos paneles asmeninis reikalas…

nu merginos jau tema ne tik apie stringus, bet ir kaip ten su jais ar be ju pakrypo… nzn ar ne per daug atvirumo…
beje, kas liecia pacia tema, kodel tureciau visiems pasakot, ka deviu, ka noriu, ta ir deviu t.y. tai ,kas kokiu metu man patogu…
o tam kad tai patiktu ar nepatiktu vaikinui dar juokingiau, jei jam patiksiu as, tai prie ko cia mano stringaiAš nekaltas
kam man toks vaikinas, kuris vertina ne mane, o tai, ar ash deviu stringus ar paprastas kelnaites…
sorry jei ka izeidziau, tai mano personal opinionTaip

Reik nesiot tinkamo dydzio- niekas nesimatys. Islinde apatiniai- ziauru, apsileidimas, vulgarumas… neisvardinsiu viskoCha cha
Strigai tam ir sumastyti, kad ju niekada nesimatytu, nesisviestu per rubus ir nebjaurotu uzpakaliuko formuAš nekaltas

nu as kaip ir zinau savo dydi, bet buna taip, kad kelnes, kurios nesiojasi ant klubu neuzdengia visko, kai pana atsiseda. ir apskritai cia jau nepriklauso, kokie apatiniai.

Suprantu, is tokiu ‘apsmukusiu’ kelniu islis bet kokie apatiniaiCha cha Nepatinka man- lyg melzejos Zoses stilius koksAš nekaltas Matyt vienintele iseitis vaikstinet visai be apatiniuCha cha

Tai Moterys, kuri manosi kad taip atrodanti sexy, galiu duot kontraargumenta: ar as atrodyciau sexy su islindusiais strausais?Cha chaCha cha

cia tiesiog apklausa, jeigu nenorejai sakyti - tavo reikalas (na kazkokia pagarba cia jau kalba uz mane Šypsena)
savaime suprantama, kad meile negimsta vien del to, kad panele devi fainus stringus ar pan. man tas klausimas pasirode idomus ir tiek, tikrai zymiai idomesnis nei (patylesiu kurie) kiti…

miela lolita, jeigu pastebejai , butent pabreziau tai, kad tai mano asmenine nuomone,juk jeigu ash turiu ja kodel tureciau tylet ? juk cia diskusijos ar ne, todel manau,kad del to nesipyksimMirkt

as ir nesipykstu, tik man nepatinka, kai zmones iesko "zacepo". anyway, nobody cares.
aciu uz labai issamia ir reiksminga nuomone. Apakęs

Asmeniskai man, sortukai ir patogiausia, ir graziausia… Aisku, ne kokie ten seimyniniai… Niuz, zodziu, viskas su skoniu turi butAš nekaltas

ei lolita’ nebuk tokia pikciurna, kodel tu tokia nepakanti kitu nuomoneiAš nekaltas
jeigu tema tavo, tai reiskia, kad joje gali rasyt tik tie, kas tau besalygiskai pritaria?
juk tiesa gimsta gincuose, tai ko tu taip pagiezingai nusiteikus net ir nepavadinciau kritikos atzvigiu?
anyway nesikarsciuokMirkt
p.s. man stringai patinka, bet tik tam tikrais atvejais t.y. nenuolat

aišku tik stringai Taip aš tik juos visad nešioju Taip negaliu pakesti, kai per kelnes isireže matosi triusikai dideli, vea Baisu