Klausimas i vyru darza (ir jums, moterys)

ogi todel kad jie jauciasi nepilnaverciai , jie negali susitaikyti su tuo jog moteris gali buti pranasesn euz vyrus, vyrams tai nepatinka jie visada nori buti ant auksciausios pakylos

jie negali susitaikyti su tuo kad moteris gali buti pranaseste, jiems tai kaip pazeminimas. Vyrai visada nori buti auksciau nei moteris, nori stoveti ant auksciausios pakylos laiptelio, o jei taip nera tai jie jauciasi nepilnaverciai.Todel dauguma vyru yra nepatenkinti kaip moteris gali daugiau uzdirbti ir duoti pinigu.

Jeigu Moteris mėgsta bendradarbiams, draugams, giminėms pabrėžti, kad ji uždirba daugiau nei Vyras - tai labai blogai Blogai Save gerbiantis žmogus sunkiai tai ištvers.
Gyvenime visokių situacijų būna - galbūt Vyras studijuoja, rašo mokslinį darbą, yra laikinai netekęs darbo, lanko kvalikifacijos pakėlimo kursus, gal jam verslas nesiseka. Tokiu periodu Moteris perima finansinius rūpesčius.
Bet būna ir taip, kad Vyras įpranta būti remiamas Moteris ir nedaro pastangų pakeisti situaciją. Į tai žiūriu neigiamai Blogai

Sutinku su abiem. Taip
Kiekvienam gali ishkilti (o ir bent karta gyvenime ishkyla) finansiniu sunkumu. Reikia tai priimti naturaliai, nepilti druskos ant zhaizdos, o prieshingai - padeti moralishkai, stiprinti pasitikejima savimi. Reikia galvoti taip: shiandien turiu - o ryt galiu ir nebeturet. Taip kita zhmogu suprasti daug lengviau.

Kas zhino - gal ir tokiu yra Juokiasi Chia zhiurint koks darbas ir ka tu ish to gauni Mirkt

Nepasakyciau,kad labai jau pergyvena.Manau,kad didziuojasi savo sumania,darbscia zmona.

Deja, siais laikais tokiu santykiu apstu Liūdnas Na bet kiekvienas gyvena pagal savo nuostatas: jei kazkam pats faktas, kad turi pinigu kelia euforijos jausma - tegul sau taip ir gyvena. Tokiu atveju tik pagaileti zhmogelio reikia del jo dvasinio skurdumo Nežinau

Yra. Apskritai gerai laikytis kelių elementarių psichohigienos taisyklių:

  1. Už darbo slenksčio apie darbą nekalbėti.
  2. Apie savo atlyginimą nekalbėti su niekuo, išskyrus tiesiogiai susijusius asmenis - darbdavį ar jo atstovus.
    Tada bendros išlaidos planuojamos svarstant - galim sau leisti tą ir tą pirkti ar ne.

[/quote]

Tavo mastymas, krootas, labai teisingas GeraiGeraiGerai !
Uz tai net Gėlė dovanoju.

Normaliam vyrui siais laikais nebe problema yra moters didesne alga…

Pirmiausia man atrodo, kad jau tas pats faktas, jei poroje vienas is dvieju jauciasi pranasesnis uz kita, arba atvirksciai prastesnis, kazkas jau santykiuose negerai. Abu turi jaustis lygiaverciai. O kas del pinigu, bent jau man asmeniskai merginos finansine padetis absoliuciai neitakoja jos pranasumo, gali ji uzdirbti nors ir milijonus, bet jei ji man nepatiks kaip mergina, jokio jos pranasumo pries save as nejausiu.

xe xe… greit normalus vyras bus toks, kuriam tik vyrai ir tepatiks…
taip, kad problema atkris pati savaime Šypsena

Santikis proporcingas…
Taraukos desnis…
Kur pinigai…

nesutinku. man tikrai neskauda sirdies, kad as maziau uzdirbu. gyvenimas banguotas. buvo, kad tikrai daug daugiau uzdirbau, dabar nedirbu.nemanau, kad tai amzina. svarbu, nesidaryt del tu pinigu pasiputusiam. ir vienas kita mylet.

…ish kur ishtraukej tokia nesamone???..ash kajp tik shiuo metu visas paskendes tokios moters pajieshkose…kad tik kuo daugiau uzhdirbtu…ir mane myletu…Cha cha

NA NEKREIPIU DEMESIO !!! Taip Taip

man dar labiau patiktu jei taip butu Taip
sakyciau liuks kad tik sugeba Šypsena

reiktu ir pasveikinti tokias merginas
kurios labiau uz vyrukus uzdirba ir stengiasi Šypsena Gerai Gerai

Aš tikrai neprieštarauju, kai mano Moteris parneša 2 o kartais ir 3 kart daugiau nei aš …
Šypsena

Taigi ish niekur traukt nereikejo - savo ausimis girdejau vyrus taip sakant.
Kiek matau po vyruku virtualiu pareiskimu - ne vienas !!! tam nepriestarautu. Sveikintina Gerai
Moralas: nezinau ar chia atsitiktinumas, kad bangieciu mastymas visiskai skiriasi nuo mano gyvenime sutiktu vyru mastymo, bet reiks tikriausiai keist kompanija Žliumbia

Neišeik, Tu tokia gera buvai, neišeik būk su mumis Žliumbia

taip skiraisi … Gerai
cia renkasi gera publika ir rinkis Apkabinimas Apkabinimas
tokius kaip cia sueina papliurpti …
ir gyvenimelis bus Gerai

Gerai

Na as taip ir darau Taip . Tiesa, kartais sveika sugrizt ir i realybe, nes "aukstai skrides gali labai zemai pult" Mirkt