Klausimas i vyru darza (ir jums, moterys)

Va chia tai kalba! Gerai (Tik tikriausiai norejai pasakyt, jog uzhdirba daugiau Mirkt )

Jo ,bet musu Myliuskiria tukstanciai km kurie nusidriekia nuo Vilniaus iki Londono TaipTaciau Myliutokia stipri ,kad nei akimirka neapleidzia mano Širdisir visiskai negalvoju apie pinigus kuriuos sunkiai uzdirba GingerNe

na cia gal nuo issilavinimo priklauso, nezinauNekaltas

Širdis nebaisios jokios kliutysGerai

Laisvai galim eiti-nupirksiu tau šaltibarščių ir bandelę desertui

JuokiasiJuokiasiLiežuvis

Neseniai jau buvo panasi tema, bet dar karta pasikartosiu, kad man tik pliusas, kai Moteris daug uzdirba, nes nereikia visa laika visur uz ja moketi ir viska jai pirkti, o kodel kiti Vyras to negali pakesti, nezinau.

kam kam Laimingas kad turetum del ko pinigus isleist Laimingas

vienas kito supratimas turetu cia gelbetiŠypsena… jei jau i pirma vieta islindo piniginis klausimasNekaltas… jei zmogu myli tai manau verta susitvarkyti su savo super-puperego… sakot garbe kenciaCha cha… o manau, kad ji labiau kencia kai zmones gyvena kartu skatinami ne jausmu, o del materialiu paskatuŠypsena… o del ko kartu gyvena??? kiekvienas saves turetu asmeniskai paklausti…

reikia kurti seima su vienu biudzetu ir nekils tokiu problemu - bus dvi eilutes:
-seimos pajamos
-seimos islaidos
Gerai

adidas01, tu teisusGerai
gyvenimas banguotas, juk gali viena diena nutikti, kad Vyras praras darba, tai Moteris savaime uzdirbs daugiauJuokiasi arba atvirksciaiKietas

Bet dazna vyra, ilgesniam laikui praradusi darba istinka depresija, kai gyvena is zmonos kisenes Nekaltas

negi Moteris praradus darba is dziaugsmo sokineja??????

na, gal vyrai labiau pyksta kai moteris seimoje pradeda vadovauti ir zeminti vyra, kad jis maziau uzdirba…???

va, jei jau pradeda vadovauti ir zeminti, tai jau labai blogaiBlogai
negi tada Vyras visa gyvenima turi zeminti Moteris?????????
negi santykiai tik pinigais grysti?????????

jeigu vyro ir moters santykiai gristi pinigais tai -melas,vaidmainyste, isdavyste Nustebęs

Vyras visais laikasi buvo seimos maitintojas,ar kaip cia pavadinti.
Moterys,daznai to neivertina ir gaudamos ,net labai nezymiai didesni atlyginima,tikrai daznai prikisa tai.Manau ,jei tikrai pinigai neskirstomi ir vyras laikomas tuo zmogumi,kuris turi juos uzdirbti seimai,nera tokiu problemu.Sita tema irgi tokio pobudzio,tarsi priekaistas,na,kodel jus ,vyrai,pykstate,jei jau mes daugiau uz jus sugebame?Taigi del to ir pyksta.O is tiesu,juk nesugebame daugiau.Kaip ten bebutu vis delto,namai retai laikosi ant moters peciu,daugiau ant vyro ,kazkada supratimas,kad taip yra ateina savaime.Na,nebent jau vyras toooks…lepsisŠypsenaŠypsenaŠypsena

Man patiko denisses mintysGeraiGeraiGerai
Tik pridurčiau,kad gal jeigu vyrą ir moterį šeimoje sieja daugiau nei giminės pratęsimas,tai pinigai niekada nesugebės įsiterpti tarp jų,na kodėl aš turėčiau nejaukiai jaustis jei žmona už mane gabesnė,daugiau uždirba ir pan.,na nebent ji tai demonstratyviai rodytų,reikštų nepasitenkinimą… norėdama man įgelti…o šiaip aš būčiau laimingas turėdamas protingą,mylinčią ir t.t.žmoną…

tokia kaip mano, ane ? Laimingas

[quote]Shi karta apie "shlamanchiuosius"… Kodel negali pakesti, kai uzhdirba daugiau uz juos? O gal yra ir tam neprieshtaraujanchiu?
[/quote]
Yra. Apskritai gerai laikytis kelių elementarių psichohigienos taisyklių:

  1. Už darbo slenksčio apie darbą nekalbėti.
  2. Apie savo atlyginimą nekalbėti su niekuo, išskyrus tiesiogiai susijusius asmenis - darbdavį ar jo atstovus.
    Tada bendros išlaidos planuojamos svarstant - galim sau leisti tą ir tą pirkti ar ne.

Kuo mannoMoteris daugiau uzdirba tuo man tik geriau !